Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фар за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фар за Пунто

    Здравейте търся нов фар за Фиат Пунто МК2 десен без фар за мъгла с крушки H1 H1. От 2 седмици звъня на "янкар" и още едно място където знам че има такива, но те са толкова мързеливи и безотговорни че не мога да се разбера с тях. От янкар даже ми пратих един фар който беше с халоген и h4 крушки с обяснението че и такъв ставало. Само едно уточнение, "депо" не произвеждат този модел което стеснява кръга.П.С. Предпочитам да е същата марка като другия ми, слагам снимка на надписа на фирмата.
    Прикачени файлове
    Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

    #2
    Re: Фар за Пунто

    moldovanov написа:
    Здравейте търся нов фар за Фиат Пунто МК2 десен без фар за мъгла с крушки H1 H1. От 2 седмици звъня на "янкар" и още едно място където знам че има такива, но те са толкова мързеливи и безотговорни че не мога да се разбера с тях. От янкар даже ми пратих един фар който беше с халоген и h4 крушки с обяснението че и такъв ставало. Само едно уточнение, "депо" не произвеждат този модел което стеснява кръга.П.С. Предпочитам да е същата марка като другия ми, слагам снимка на надписа на фирмата.
    Можеш ли да дадеш цяла снимка на фара, че аз имам от пунто МК2 ДЕПО и ми е интересно каква е разликата.

    Коментар


      #3
      Ама сигурен ли си че е без фар за мъгла и с крушки H1 H1?
      Прикачени файлове
      Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

      Коментар


        #4
        Имаш Л.С.

        Коментар


          #5
          Колега сори че пиша в темата ти но това пунто да не е удряно такава марка на фар не сам чувал поне аз моите са оригинални валео само на единия дето му се прееба моторчетоза регулирането но не е болка а като гледам другите фрове са някви боклуци и още нещо евентуално ако го смениш стари ще го продаваш ли да ти купя моторчето или ако има някои друг да ми предложи
          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

          Коментар


            #6
            Toчно този е фара и на моето пунто, Н1 Н1 и е без халоген. Марката е Депо и е отврат. Никога не си взимай тези Депо.Лятото ги мих фаровете иразликата между ментето и оригинала е огромна.

            Коментар


              #7
              Re: Фар за Пунто

              moldovanov написа:
              Здравейте търся нов фар за Фиат Пунто МК2 десен без фар за мъгла с крушки H1 H1. От 2 седмици звъня на "янкар" и още едно място където знам че има такива, но те са толкова мързеливи и безотговорни че не мога да се разбера с тях. От янкар даже ми пратих един фар който беше с халоген и h4 крушки с обяснението че и такъв ставало. Само едно уточнение, "депо" не произвеждат този модел което стеснява кръга.П.С. Предпочитам да е същата марка като другия ми, слагам снимка на надписа на фирмата.
              имам оргинален 70лв.0898214681
              ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

              Коментар


                #8
                bboyd написа:
                Колега сори че пиша в темата ти но това пунто да не е удряно такава марка на фар не сам чувал поне аз моите са оригинални валео само на единия дето му се прееба моторчетоза регулирането но не е болка а като гледам другите фрове са някви боклуци и още нещо евентуално ако го смениш стари ще го продаваш ли да ти купя моторчето или ако има някои друг да ми предложи
                Не съм го блъскал тези оригиналните фарове са такъв боклук че нямам думи. И на двата фара им счупих механизмите за регулиране във височина и увиснаха надолу като .... без да съм се гаврил с тях. Само че на левия го счупих преди половин година и след това го смених, а сега счупих и десния. А относно моторчето, предния като го купувах и дойде без моторче и аз сложих старото. Така че не мога да ти помогна
                Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

                Коментар


                  #9
                  1115 написа:
                  Toчно този е фара и на моето пунто, Н1 Н1 и е без халоген. Марката е Депо и е отврат. Никога не си взимай тези Депо.Лятото ги мих фаровете иразликата между ментето и оригинала е огромна.
                  Колега не знам от къде си го купувал този фар депо, но съм говорил с представители и те ми казват че не са произвеждали H1 H1 без халоген. На мен така или иначе левия ми свети отврат така че няма да ми прави впечетление.
                  Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

                  Коментар


                    #10
                    Имам десен Депо, мисля че е точно с Н1 крушки, но и с лупа, електрически регулируем, 50лв.

                    Коментар


                      #11
                      sgichev написа:
                      Имам десен Депо, мисля че е точно с Н1 крушки, но и с лупа, електрически регулируем, 50лв.
                      Не помня колко пъти вече казах че няма такъв фар на депо, но все пак благодаря за предложението.
                      Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

                      Коментар


                        #12
                        Вчера си купих и монтирах новия фар. Ако някой го интересува мога да му кажа къде продават такива фарове. Благодаря на тези които изказаха някакво мнение по темата ми.П.С. Искам само да кажа че тези от "Янкар" са абсолютни бездарници.
                        Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

                        Коментар


                          #13
                          колега като си го сменил стария кво го направи
                          Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                          Коментар


                            #14
                            Е аз как тогава имам депо? Или имаш предвид, че нямат без халогена?http://media.snimka.bg/1302/008859976-big.jpg

                            Коментар


                              #15
                              sgichev написа:
                              Е аз как тогава имам депо? Или имаш предвид, че нямат без халогена?http://media.snimka.bg/1302/008859976-big.jpg
                              Да депо нямат фар без халоген/фар за мъгла с крушки H1 на късите, H1 на дългите. Какъвто на мен ми трябваше.
                              Временно карам Punto докато събера пари за Ferrari

                              Коментар

                              Working...
                              X