Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам емблема Фиат като на снимката.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам емблема Фиат като на снимката.

    В неделя установих, че ми е паднала или е взета емблемката, на която пише FIAT. Намира се върху старата маска на Типо - в горната лява страна. Сега стои дупка, а пък по магазините няма вече подобни, та някой ако има, ще я купя моментално
    Прикачени файлове
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    #2
    Имам такава нова, но не съм сигурен дали е точно за Типо. Най-добре ела на някоя неделна среща да пробваме. (само ме подсети да я взема)
    ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

    Коментар


      #3
      Колега, имам една резервна на Темпрата ... ако ти се занимава мога да ти я пратя до София..... Смятам, че от Темпра ще стане на Типо ... като се има предвид, че моделите са почти идентични ..
      Fiat Tempra 1.6 Carburator 1991 - 63kW / 86 hp -=> Дамата в Червено

      Коментар


        #4
        И по-голяма да е, с малко лепилце ще пасне. Все ще е по-добре от дупка. Само кажи на коя среща ще дойдеш и ще намина и аз.
        преди - TIPO
        сега - VOLVO XC60

        Коментар


          #5
          Mandor написа:
          Колега, имам една резервна на Темпрата ... ако ти се занимава мога да ти я пратя до София..... Смятам, че от Темпра ще стане на Типо ... като се има предвид, че моделите са почти идентични ..
          Да, на Темпра е същата. Иначе не толкова на мен, колкото на теб ако ти се занимава, би ли могъл да ми я пратиш с наложен платеж (или както се казва да заплатя цената й на куриера, а ти да си вземеш парите от него)?
          преди - TIPO
          сега - VOLVO XC60

          Коментар


            #6
            dannybo написа:
            Mandor написа:
            Колега, имам една резервна на Темпрата ... ако ти се занимава мога да ти я пратя до София..... Смятам, че от Темпра ще стане на Типо ... като се има предвид, че моделите са почти идентични ..
            Да, на Темпра е същата. Иначе не толкова на мен, колкото на теб ако ти се занимава, би ли могъл да ми я пратиш с наложен платеж (или както се казва да заплатя цената й на куриера, а ти да си вземеш парите от него)?
            По принцип мога ... ама има ли смисъл за 1-2 лв да правим магарии? Дай си адреса ... ще я пусна по Спийди и си поеми транспортните разходи ... (-15 % ще имаш понеже ползвам намаление за служители )
            Fiat Tempra 1.6 Carburator 1991 - 63kW / 86 hp -=> Дамата в Червено

            Коментар

            Working...
            X