Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Генерация

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Генерация

    Копувам часта от генерацията която влиза в блока на двигателя.Ако иамте или знаете каде мога да намерия пишете.Колата е Фиат уно 1.1i

    #2
    Колата е от 92г. двигател фияр ако знаете от каде мога да намеря ми кажете или ако имате с удоволствие бих се попазарил с вас.

    Коментар


      #3
      Колега, моля използвай бутона Промени, за да променяш темата си и въведи местожителството си - това ни помага да се опознаваме по-добре, а също и да не ти даваме безполезна информация.Входяща или изходяща генерация и опита ли при Италианеца?
      Alles in Ordnung

      Коментар


        #4
        Ходих при него ама каза че в момента няма.Ми предполагам че би трябвало да се води входяща защото от там влизат изогрелите газове и после излизат от ауспуха.И съм от София

        Коментар


          #5
          Значи се води изходяща, защото през нея излизат изгорелите газове от двигателя - нарича се също изходящ колектор. Провери също в Анкол - имат сайт и телефони. Аз самият купувах преди време такъв колектор за Типо Файър 1.1 - при Италианеца струваше 35 лв.А другото написах, за да те помоля да си промениш местожителството в профила - става с бутон Профил.
          Alles in Ordnung

          Коментар


            #6
            Промених си го а да знаеш дали има в момента за фиат уно 1.1 i.e.А и ако може да ми обясните как да рабера дали е фаияр или какъв е по какво се различават.

            Коментар


              #7
              Хайде всичко се почна на ново новия колектор които го купих се спукаи са пак си търся и то спешно ако имате или знаете кои има кажете колата неможе дасе кара така.

              Коментар


                #8
                Защо не пробваш да го завариш
                Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                Коментар


                  #9
                  защото тя е била заварявана и пак се спука и ми препоръча един познат маистор да си взема нова

                  Коментар


                    #10
                    niksun написа:
                    защото тя е била заварявана и пак се спука и ми препоръча един познат маистор да си взема нова
                    Само втора употреба, вьпрос на търсене е!Тези изпускателни колектори са само за 999см3 FIRE и трудно се намират понеже са единственното слабо място на тези мотори1Ама и то това не е мотор, а огън! Как ще му издържат колекторите!

                    Коментар


                      #11
                      Ако все пак някои има под рака да знае че все още турся.

                      Коментар


                        #12
                        Ако все пак някои има под рака да знае че все още турся.

                        Коментар

                        Working...
                        X