Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Табелки за калниците и 3тата врата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Табелки за калниците и 3тата врата

    Купувам табелките за калниците и багажника за Браво Предпочитания имам към 1.6 16в и 1.4 12В за калниците а за отзад задължително ФИАТ и БРАВО (еди си кво си) само да не е ГТ или ХГТАко някой също така знае откъде могат да се заръчат нови да казва, че като отидах при ФИАТАЖИЙТЕ и ме изгледаха странно

    #2
    То и аз гледам странно, какви са тези табелки?!
    НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
    И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

    Codename: ФИЧО

    Коментар


      #3
      KbH40 написа:
      То и аз гледам странно, какви са тези табелки?!
      Надписите на двата предни калника и на задната врата какво странно има?
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        Това са надписите под мигача и на задната врата. Баце, виж в Ибей. Аз от там си взех един надпис Bravo_S. S = 8 конски сили, тъй като съм с 82 и имах желание да станат 90. :D :D :D :D :D Има и други варианти както за задната, така и за под мигачите. Ето, виж линковете по-долу. В България (София) не знам откъде могат да се купят. Предполагам от местата, където се продават части. Но от нета лично на мен ми е по-лесно. Качествени са, поне моето е такова.Ето ти надписи:Bravo SXBravo S (аз съм с такъв, но чакам лято, за да го сложа)1.6 16VИма някои нещица за Пунто и Брава. Както и за Браво HGT. ТОВА Е ЛИНКЪТ, мързи ме вече едно по едно да ги пусна тук.
        NOW: ???
        Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
        Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

        Коментар


          #5
          Колега, имам 1бр. 1.6 16VЩе ти го подаря, ама как да ти го пратя. По пощата в пликима голяма вероятност да се счупи. Ако имаш познат в София или идваш насам...
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            Мерси много колега за подаръка .. наистина се намират малко хора като теб вече, но 1 просто не ми върши работа, иначе жеста е голям - Оценявам го!А за интернет, не съм много наясно как да пазаря оттам и т.н Все още търся някой ако има 2х1.4 12В (1.6 16В) и FIAT + BRAVO_SX

            Коментар


              #7
              Ок, ако случайно някой ти предлага само една емблема няма проблемда ти пратя моята.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                някъде на ул.Козлудуй имаше...баща ми от там ми ги взе моите

                Коментар


                  #9
                  Забравих да спомена, че съм от Стара Загора

                  Коментар

                  Working...
                  X