Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Браво или Пунто2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Браво или Пунто2

    Колеги, като всяка жена съм дезориентирана в желанията си...Имах Браво 1.8 и страшно много го харесвах, отвън и отвътре и като вървеж...на тоя етап от живота ми беше перфектната кола. И понеже изтърках всякакви сайтове да търся предложения за коли, реших че не намирам защото не знам какво искам, та ето сега е вашия шанс да ми предложите невероятната кола, която ще бъде закупена до 2 седмици по време на кризи...Изискванията ми са следните:Ако е Браво:- да е от 98год нагоре - да е 1.6 16V (зашото май 1.8 няма след 98..не знам точно, а моторите 1.4 и 1.2 не ме радват особено много) - климатик - задължително- регистрирано в София - за да мога да ида само да си сменя името на талона.- без лепенки, ремуси, спортни лостове и т.н.Ако е Пунто:- след 2000год. - двуврато -има много готини брони.. -бензиново 1.2 16V- климатик-регистрирано в София-без лепенки,ремуси, спортни лостове и т.н.Предпочитания за цвят (нали съм жена и по това ше съдя): За Браво - тъмно син металик/черно или лилавотоЗа Пунто - жълто, черно, графитено сивотоАма това за цвета е последния критерий...Очаквам предложения :D
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    #2
    Здравей,мога да ти кажа за едно Браво в Драгичево, втората автокъща отдясно. Понеже и мен ме удариха и си търсех първоначално Браво (вече Алфа 147 или Стило), та попаднах на това. 1.6 двигател, ’99г. , обаче има метанова уредба (питах qnis от форума и каза, че няма никакъв проблем колата да се приведе в оригиналния си вид).Салона е GT, запазен, 1 еърбег, имаше монтиран ксенон (в багажника стоеше фактурата, не знамномер ли е било, но цената беше 220лв.). Оригиналните алуминиеви джанти, но едната беше доста издрана отстрани.Тъмносиня. Регистрирана е, но е с пернишки номер Колата е на момчето което продава там. Цената беше 4500лв., не съм се пазарил, шото не бях сигурен дали ще я взимам изобщо.Но...като цяло беше най-читавата кола която намерих измежду Горубляне и Дупница.Дотам изобщо не се разкарвай. Освен ако в рамките на 1 месец не са докарали нещо ново, което ме съмнява.И забравих да кажа - не съм я карал колата, запалихме я на място, работеше добре, но не я лиизкараш на пътя нищо не може да се каже.
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Колежке, ето я твоята кола бе...нема кфо да и се чудиш... :P http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...114&highlight=

      Коментар


        #4
        venci1887 написа:
        Колежке, ето я твоята кола бе...нема кфо да и се чудиш... :P http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...114&highlight=
        Готина е много, знаеш какво мисля. Просто е регистрирана във ВР а и искам ако ще идвам да я взимам направо да я прехвърля на място и да не се разкарвам пак. Иначе тая количка е нмер едно...честно
        Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

        Коментар


          #5
          trace написа:
          Здравей,мога да ти кажа за едно Браво в Драгичево, втората автокъща отдясно. Понеже и мен ме удариха и си търсех първоначално Браво (вече Алфа 147 или Стило), та попаднах на това. 1.6 двигател, ’99г. , обаче има метанова уредба (питах qnis от форума и каза, че няма никакъв проблем колата да се приведе в оригиналния си вид).Салона е GT, запазен, 1 еърбег, имаше монтиран ксенон (в багажника стоеше фактурата, не знамномер ли е било, но цената беше 220лв.). Оригиналните алуминиеви джанти, но едната беше доста издрана отстрани.Тъмносиня. Регистрирана е, но е с пернишки номер Колата е на момчето което продава там. Цената беше 4500лв., не съм се пазарил, шото не бях сигурен дали ще я взимам изобщо.Но...като цяло беше най-читавата кола която намерих измежду Горубляне и Дупница.Дотам изобщо не се разкарвай. Освен ако в рамките на 1 месец не са докарали нещо ново, което ме съмнява.И забравих да кажа - не съм я карал колата, запалихме я на място, работеше добре, но не я лиизкараш на пътя нищо не може да се каже.
          Благодаря колег. Има ли го по мобиле някъде да го видя какво представлява... Иначе изобщо не съм привърженик на обикаляне по горубляне и т.н. искам от човек регистрирана кола..
          Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

          Коментар


            #6
            SokOtPraskova написа:
            venci1887 написа:
            Колежке, ето я твоята кола бе...нема кфо да и се чудиш... :P http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...114&highlight=
            Готина е много, знаеш какво мисля. Просто е регистрирана във ВР а и искам ако ще идвам да я взимам направо да я прехвърля на място и да не се разкарвам пак. Иначе тая количка е нмер едно...честно
            Aйде задръж до 22-23 да се прибера, като гледам ми се очертава така и така ходене към сф..

            Коментар


              #7
              Колежке,Не знам дали го продават още:http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=34851Малко е по-голям Звяр от изискванията ти, но... Успех!
              NOW: ???
              Ex: Fiat Bravo 1.6 16V 05.2000 - CA 3978 ??
              Ex: Fiat Bravo 1.2 16V 12.1999

              Коментар


                #8
                колега

                Аз ти предлагам пунтото от профила ми.Ако имасх интерес пиши ЛС
                http://bgracers.com/index.php?page=link&id=14732

                Коментар

                Working...
                X