Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам моторче за предни чистачки!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам моторче за предни чистачки!

    Купувам предно моторче за чистачки, заедно с механизма за задвижване на чистачките!Купувам само след проба на място, затова важи само за София!Пропуснах да споменя, че става въпрос за Фиат Браво 1.4 12в 1998гконтакти ЛС или 0889 41 51 68
    НЕ КЛИКВАЙ ТУК!
    И ЗА НИЩО НА СВЕТА НЕ КЛИКВАЙ ТУК!!!

    Codename: ФИЧО

    #2
    Колега имам такова моторче смеханизма цената му е 35лв,мога да ти го пратя по еконт,като гарантирам на 100% че работи,много хора тук в форума са купували от мен и мисля че никои не съм излъгал,по принцип не е проблем да ти го донеса до софия но незнам кога ще имам път натам,все пак ако имаш интерес 0888066013-Владо или на лични

    Коментар


      #3
      Re: Купувам моторче за предни чистачки!

      KbH40 написа:
      Купувам предно моторче за чистачки, заедно с механизма за задвижване на чистачките!Купувам само след проба на място, затова важи само за София!Пропуснах да споменя, че става въпрос за Фиат Браво 1.4 12в 1998гконтакти ЛС или 0889 41 51 68

      Коментар


        #4
        Re: Купувам моторче за предни чистачки!

        kykara4a написа:
        KbH40 написа:
        Купувам предно моторче за чистачки, заедно с механизма за задвижване на чистачките!Купувам само след проба на място, затова важи само за София!Пропуснах да споменя, че става въпрос за Фиат Браво 1.4 12в 1998гконтакти ЛС или 0889 41 51 68
        не знам какво искаш да кажеш но ако ти трябва такова моторче имам още едно ценаа му е същата,повече инфо на 0888066013 или на лични

        Коментар


          #5
          Re: Купувам моторче за предни чистачки!

          и аз имам www.sivicar.com

          Коментар


            #6
            и аз имам и ще ти го подаря 0889442977 София

            Коментар

            Working...
            X