Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам предна и задна брони за Браво ГТ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам предна и задна брони за Браво ГТ

    Колеги, онзи ден леко се покачих на една мантинела и се разминах само с 2 счупени брони. Та търся си нови за Браво ГТ, ако въобще има разлика от другите Ако ви се намират зелени още по-добре. Чакам оферти

    #2
    Задната броня как да е еднаква е при всички Браво ама предната не е така.Конкретизирай за кой двигател търсиш броня/предна/.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      имам задна светло синя,без забележка,цената и е 60 лв ако имаш интерес ще ти пратя и снимки

      Коментар


        #4
        Tornado написа:
        Задната броня как да е еднаква е при всички Браво ама предната не е така.Конкретизирай за кой двигател търсиш броня/предна/.
        Търся за 1,8 ГТ Пак може и 2.0, че да изглеждам по-лош :D

        Коментар


          #5
          rally_86 написа:
          имам задна светло синя,без забележка,цената и е 60 лв ако имаш интерес ще ти пратя и снимки
          Прати ми снимки, ако обичаш, имам интерес. В кой град се намира?

          Коментар


            #6
            Re: Купувам предна и задна брони за Браво ГТ

            Shefy написа:
            Колеги, онзи ден леко се покачих на една мантинела и се разминах само с 2 счупени брони. Та търся си нови за Браво ГТ, ако въобще има разлика от другите Ако ви се намират зелени още по-добре. Чакам оферти
            В AXM-aуто имат два вида (с и без дупки за халогените), но в момента не мога да потвърдя дали стават за твоята.Утре (02.01) магазина работи от 10.00Ако решиш обади се.
            Past: Fiat 126, Fiat Ritmo, Plymoth Sundance, Oldsmobile Achieva, VW Fox, Fiat Brava
            Present: 1. FIAT 126 P; 2. Alfa Romeo 147 1.9 JTD 8V, 3. Peugeot Boxer 2.5D, FIAT Croma 1.9 JTD 16V
            Future: TESLA MODEL S

            Коментар


              #7
              С отвори за халогените трябва да са Аз не търся нови брони, в краен случай ще взема и нови, но за момента не.

              Коментар


                #8
                Shefy написа:
                rally_86 написа:
                имам задна светло синя,без забележка,цената и е 60 лв ако имаш интерес ще ти пратя и снимки
                Прати ми снимки, ако обичаш, имам интерес. В кой град се намира?
                утре ще ти пратя снимки на лично,до обет ще гледам да ги пратя,че нещо много неща ми се насабраха за снимане

                Коментар


                  #9
                  Задна намерих, колеги, давайте предна броня :P

                  Коментар


                    #10
                    Предна??? :D

                    Коментар

                    Working...
                    X