Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам части за Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам части за Фиат Браво

    трабват ми следните части за Фиат Браво 2.0 20 V 96 година:преден капакляв калник от Мареафаровемигачиброня с халогенирадиаторрадиатор за климатикперка за радиаторахидравлика моля давайте вашите предложения придружени с ценигр.Софиялс или Skype-marsmario3

    #2
    Имаш Л.С. И тази хидравлика какво ще дойде да рече рейка или помпа има разлики в цените им принципно
    ТУНИНГА СТРУВА ПАРА! ДРУГОТО Е ..... МУНИНГ

    Коментар


      #3
      Виж си личните, колега.

      Коментар


        #4
        и аз му писах лично но никва реакция

        Коментар


          #5
          Re: Купувам части за Фиат Браво

          [quote="marsmario"]трабват ми следните части за Фиат Браво 2.0 20 V 96 година:радиатор 90 лв0885 64 26 84

          Коментар


            #6
            имам хидравлика-0887976529

            Коментар


              #7
              мисля че имам всичко www.sivicar.comпреден капак-120калник -60броня -80радиатор вод-100радиатор кли-100перка рад. -60хид,помпа -100 -------- 620 -12% -------- 545.60лв

              Коментар


                #8
                sivicar написа:
                мисля че имам всичко www.sivicar.comпреден капак-120калник -60броня -80радиатор вод-100радиатор кли-100перка рад. -60хид,помпа -100 -------- 620 -12% -------- 545.60лв
                Сори за спама, но не си в час с цените :D Ако си в този форум да въртиш "едър бизнес" трябва доста да ги коригираш посока надолу.....Повечето хора в този форум сме за това да си помагаме си мисля аз, не толкова да печелим.....Няма нищо лошо човек да спечели някой лев, но като гледам колега за един ден имаш 20 поста и то само в рубриката продава.....Няма лошо ако бяха с по - ниски цени....Успех в бизнеса....

                Коментар


                  #9
                  няма проблем колега като не ти изнася копуваш от друго място аз ги продавам на тия цени и ве4е нямям поздрави

                  Коментар


                    #10
                    Имам фаровете. Ел. са при това.
                    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                    Коментар


                      #11
                      Re: Купувам части за Фиат Браво

                      marsmario написа:
                      трабват ми следните части за Фиат Браво 2.0 20 V 96 година:преден капакляв калник от Мареафаровемигачиброня с халогенирадиаторрадиатор за климатикперка за радиаторахидравлика моля давайте вашите предложения придружени с ценигр.Софиялс или Skype-marsmario3
                      капак - 90калник ляв 40радиаторите по 75 бройката (пробваме за течове и взимаш тогава)перка - по договоркафар ляв - 60Ако вземеш всичко, или отстъпка или перката бонус, всичко е пазарлък
                      Fiat Bravo 1,6 16V

                      Коментар


                        #12
                        хидравлика-80перка-40ляв мигач 15

                        Коментар

                        Working...
                        X