Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам 4бр. стоманени 14" джанти - купени

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам 4бр. стоманени 14" джанти - купени

    Търся 4бр. стоманени джанти за Браво 1.9JTD. Доколкото знам размера трябва да е 5.5J14 (централен отвор 58mm, P.C.D. 4x98mm), за да мога да сложа гуми с препоръчваните размери 175/65 R14 82Н или 185/60 R14 82Н. Сега съм с летни Pirelli P6000 195/50 R15 на лети джанти, но не ми се свалят за да слагам зимните.За контакти - тук на ЛС, на ICQ: 250885647 или skype: mecho_borisov

    #2
    Айде колеги, няма ли някой, който се е обзавел с нови лети джанти и сега иска да се отърве от железата

    Коментар


      #3
      Колега имам джантите но са в Пловдив0896610716 Иван !!!

      Коментар


        #4
        profit написа:
        Айде колеги, няма ли някой, който се е обзавел с нови лети джанти и сега иска да се отърве от железата
        Останаха ми едни от фиата, 4бр., 14", 4х98.От София /Подуяне/ съм. Не са в цветущо състояние (едната е с лек удар), но е напълно поправима. Тъкмо мислех да ги извадя от гаража, да ги снимам и да ги пускам в понеделник за продажба. Ако се интересуваш цена да речеме 80лв общо за 4-те.едит: Продадени вече!!!
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Имам едни които си ги правих за мене, защото щях да минавам на 14ки, обаче сега ми излезна добра оферта за 13ки зимни и реших да ги продам, защото другата година ще си сложа 14ки лети за зимни!! Пребоядисани са с черен мат, и са много добри!! Искам им 100 лв. Като видиш снимките ше разбереш защо са с малко завишена цена! Ще ти пиша в skype или q по-късно!
          ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
          // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

          Коментар


            #6
            Купих джантите на колегата Sandeto и вече са на колата с гуми Debica Frigo2 175/65/14. Сутринта с летните пирели Р6000 се въртях като пумпал Благодаря много на всички отзовали се колеги

            Коментар

            Working...
            X