Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Браво или Пунто Мк2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Браво или Пунто Мк2

    Вече втори месец търся кола за жената и съм доста разочарован от състоянието на колите по автокъщите.Значи трябва ми Браво, за предпочитане с мотора 1,2 бензин, но не е задължително или Пунто след 1999година - МК2.Приготвил съм 4000+лв но засега не мога да ги похарча - предложения на ЛС!
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    #2
    колега извиняваи ама ти какво искаш да е като от магазина аз имам пунто 2 година и много се чудя да ли да не го продам кажи какви са ти критериите и 4000 за пунто са малко
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      bboyd написа:
      колега извиняваи ама ти какво искаш да е като от магазина аз имам пунто 2 година и много се чудя да ли да не го продам кажи какви са ти критериите и 4000 за пунто са малко
      Ами прати ми снимки и дай някаква цена да видим дали няма да се срещнем някъде по пътя в цената...НЕ съм казал до 4000, а съм казал 4000+лв - естествено зависи от колата!
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        е нямам я снимана пък и сега имам проблем патката която я е карала жабарка в италия какво е правила левия прозаорец незнам но почти всички зъби на машинката за вдигане са и зронени и сега нито може да се вдигне нито свали и сам го застопорил и трябва да купувам нов механизам
        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

        Коментар


          #5
          bboyd написа:
          е нямам я снимана пък и сега имам проблем патката която я е карала жабарка в италия какво е правила левия прозаорец незнам но почти всички зъби на машинката за вдигане са и зронени и сега нито може да се вдигне нито свали и сам го застопорил и трябва да купувам нов механизам
          Абе това не е проблем - механизма се сменя.Както решиш - аз имам пари за харчене и търся усилено.
          Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
          Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
          ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

          Коментар


            #6
            това е вярно сега търся но хич не ми се купува ново а втора ръка нещо не намирам
            Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

            Коментар


              #7
              опа
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                Колега имам едно Браво 1,2 бензин 09.1999, драсни едно ЛС да измислим нещо ..
                Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                ...E90..incoming..!!

                Коментар


                  #9
                  здравей приятел имам доста добро браво 1,6 102кс 2001год мога да годам на 4500лв има всико и всичко и всичко му работи идеално ако имаш интерес 0896735306янко -пловдив пуснал съм обява

                  Коментар


                    #10
                    продавам фиат браво

                    колега имам страхотно браво за продаване,ако желаеш пиши мим на скайпа пращам и снимки,заслужава си!

                    Коментар


                      #11
                      здрастирНаскоро гледах в Автокъща Банишора едно Пунто 2001г. 1,2 16 двуврато ELX с климатик. На цвят е сребристо. Внос от Италия. Цена - 4600лв. Забележки: протрита предна седалка на шофьора!, "гърмяща генерация" и спукана предна броня. На километража пише 113 000км. и според мен са реални.....- съдя по общия вид на колата........Изглежда опънато и без удъри. Аз много се замислих, но ги нямам парите. Според мен си струва да се види.....Цената подлежи на коментар....Ако имаш път натам го виж

                      Коментар

                      Working...
                      X