Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам централна конзола(подлакътник) от Мареа. КЛЮЧ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам централна конзола(подлакътник) от Мареа. КЛЮЧ!

    Привет.Купувам централна конзола(подлакътник) от Мареа, ще я монтирам на Браво-тоОферти тук или на ЛС

    #2
    Търси я с комплект въздуховоди!

    Коментар


      #3
      sUkI написа:
      Търси я с комплект въздуховоди!
      Мерси брат...бях забравил

      Коментар


        #4
        колега гледам че си от търново, в тази тема гледа ли http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=30105 тези неща са в г.оряховица
        Fiat Marea SW 1580 16V ELX 182A4000 10/96
        Moonsteppers - All over the world and beyond ...

        Коментар


          #5
          Питах го човека..нямал..каза, че това е първото нещо което се купувало от тези коли, но все пак ти благодаря Ако намериш нещо свиркай

          Коментар


            #6
            coolboby написа:
            Питах го човека..нямал..каза, че това е първото нещо което се купувало от тези коли, но все пак ти благодаря Ако намериш нещо свиркай
            имам 0898214681
            ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

            Коментар


              #7
              цена: 40 лв. тел.: 0896/584645
              www.4astite.com

              Коментар


                #8
                coolboby написа:
                Питах го човека..нямал..каза, че това е първото нещо което се купувало от тези коли, но все пак ти благодаря Ако намериш нещо свиркай
                Тва аз го купих :D

                Коментар


                  #9
                  mitrax написа:
                  40 lv. 0896584645
                  Колега, ако можеш - прати някакви снимки, да видя състоянието и..ако е читава - взимам я!
                  3.0CRD

                  Коментар


                    #10
                    Trojaneca написа:
                    mitrax написа:
                    40 lv. 0896584645
                    Колега, ако можеш - прати някакви снимки, да видя състоянието и..ако е читава - взимам я!
                    Я стой назад в редичката и завърти скрола нагоре и виж кой е автор на темата..не си ти нали? Ай сиктир!

                    Коментар


                      #11
                      coolboby написа:
                      Я стой назад в редичката и завърти скрола нагоре и виж кой е автор на темата..не си ти нали? Ай сиктир!
                      Колега, искаш ли да не ми държиш такъв тон? Признавам си грешката, ама не обичам сульо и пульо да ми реват тука. Надявам се да нямаме препирни занапред
                      3.0CRD

                      Коментар


                        #12
                        Колегата mitrax, днес трябва да прати подлакътника, като го взема и всичко е наред, ще уведомя темата да бъде заключена

                        Коментар


                          #13
                          //offtopicМоже ли някой да даде снимка, да видя от любопитство за какво става дума ?
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            sUkI написа:
                            coolboby написа:
                            Питах го човека..нямал..каза, че това е първото нещо което се купувало от тези коли, но все пак ти благодаря Ако намериш нещо свиркай
                            Тва аз го купих :D
                            А успя ли да я монтираш на Бравото, че и аз имах едни такива идеи, ама се отказах, че ми се стори не толкова лесно.
                            Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                            Коментар


                              #15
                              Да,отне ми 4 часа с един приятел много по-удобно е отколкото оригиналното!

                              Коментар

                              Working...
                              X