Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си Фиат Браво 1.6 GТ дори и с блокирал двигател

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся си Фиат Браво 1.6 GТ дори и с блокирал двигател

    Търся си Фиат Браво 1.6 GТ дори и с блокирал двигателтел.: 0878/ 143-275
    __________Oooo_
    ____oooO__(___)__
    ___(___)____)_/___
    ____\_(____(_/____
    _____\_)________

    #2
    Приятелю, 1.6 ГТ няма, а и темата е за раздел купува има 1.8 гт и дизели ГТ, и 2.0 20в ХГТ
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    Коментар


      #3
      Колега един авер имаше браво гт 1.6 май беше се водеше 110 коня с гт салон,спойлерчето на третата врата,волана гт скоросния лост беше по различен и за друго немога да се сетя сега.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        аз лично не съм чувал, извинявам се ако съм се изказал неподготвен а пък за този двигател 1.6 110 кона, за него също за пръв път чувам, но човек се учи, докато е жив
        A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
        e30 forever!

        Коментар


          #5
          Ами...

          Ако искаш моето 1.6 16V
          Прикачени файлове
          Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

          Коментар


            #6
            Колега неказвам със сигурност за тези 110кс. дали са рялни просто толкова се водеше по талон и аз дълго време спорих с него за това че не може да е 110кс. и един ден се сетих да му кажа да ми покаже талона и в него пишеше 81kW и аз направо така си останах,че и бас изгубих.А и още една екстра жапката му може ше да се заключва.
            Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

            Коментар


              #7
              хм, може би някои от последните са такива, по-засукани пп колега, защо не си поръчаш от италия, там такова каквото търсиш няма да е повече от 250-300евра, и 800лв докарване, по-тънкаж ще ти излезе
              A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
              e30 forever!

              Коментар


                #8
                1.6 gt има 103 кончета еразликата с другите е салона, джанти и други дреболии (незнам по двигателя дали има разлики)аз съм с такова

                Коментар


                  #9
                  6ma7ka7a написа:
                  Колега неказвам със сигурност за тези 110кс. дали са рялни просто толкова се водеше по талон и аз дълго време спорих с него за това че не може да е 110кс. и един ден се сетих да му кажа да ми покаже талона и в него пишеше 81kW и аз направо така си останах,че и бас изгубих.А и още една екстра жапката му може ше да се заключва.
                  Продава ли го
                  __________Oooo_
                  ____oooO__(___)__
                  ___(___)____)_/___
                  ____\_(____(_/____
                  _____\_)________

                  Коментар


                    #10
                    6ma7ka7a написа:
                    Колега един авер имаше браво гт 1.6 май беше се водеше 110 коня с гт салон,спойлерчето на третата врата,волана гт скоросния лост беше по различен и за друго немога да се сетя сега.
                    Ами колега то бравото отдавна замина към моргата ама така е като на голфаджия му дадеш бърза кола така става.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар

                    Working...
                    X