Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въздуховод за Браво JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въздуховод за Браво JTD

    Купувам този въздуховод.Колата е Браво 1.9JTDтел.: 0888/217-818тел.: 0895/487-994
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    #2
    Колега,наи вероятно ти е пукнат междо ребрата. Аз моя го залепих и стана супер.1-во го обезмасляваш, после лепиш цепнатината с еластично лепило за каучук и накрая ще си купиш каучуково тиксо навиваш отгоре и става като ново.Това тиксо е много хубаво, на мен ми го дадоха от военните с него изолират кабели които се заравят под земята.
    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

    Коментар


      #3
      stan.s написа:
      Колега,наи вероятно ти е пукнат междо ребрата. Аз моя го залепих и стана супер.1-во го обезмасляваш, после лепиш цепнатината с еластично лепило за каучук и накрая ще си купиш каучуково тиксо навиваш отгоре и става като ново.Това тиксо е много хубаво, на мен ми го дадоха от военните с него изолират кабели които се заравят под земята.
      названието е бишоп и го имат всички ел. техници.

      Коментар


        #4
        stan.s написа:
        Колега,наи вероятно ти е пукнат междо ребрата. Аз моя го залепих и стана супер.1-во го обезмасляваш, после лепиш цепнатината с еластично лепило за каучук и накрая ще си купиш каучуково тиксо навиваш отгоре и става като ново.Това тиксо е много хубаво, на мен ми го дадоха от военните с него изолират кабели които се заравят под земята.
        Баш там е пукнато.Това ли е тиксото?
        Octavia RS
        Evo 10-служебната играчка.

        Коментар


          #5
          Баш там е пукнато.Това ли е тиксото
          .Ами прилича на това ама незнам дали е същото,онова ми се струва ,че беше по дебело.Когато го навиваш се растяга и така се навива,растягаш и навиваш.
          Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

          Коментар


            #6
            Баш там е пукнато.Това ли е тиксото?
            Как е залепи ли се
            Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

            Коментар


              #7
              Не съм пробвал.Намам време.Все се надявам да намеря читави въздуховоди.
              Octavia RS
              Evo 10-служебната играчка.

              Коментар


                #8
                Red Storm написа:
                Не съм пробвал.Намам време.Все се надявам да намеря читави въздуховоди.
                Брато и моя всмукателен въздуховод е на същото дередже!И аз съм го лепил!При Юри"Авточасти втора употреба ще го има сто на сто!Номера му е 0887276032!
                ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                Коментар


                  #9
                  С пистолет за горещ силикон ще стане със сигурност.Има едни ментаци по магазините по левче.Ще свърши работа да залепиш пукнатината.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    С пистолет за горещ силикон ще стане със сигурност.Има едни ментаци по магазините по левче.Ще свърши работа да залепиш пукнатината.
                    нищо не става със тоя силикон ,моя беше лепен с него .
                    Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                    Коментар


                      #11
                      J T D написа:
                      Red Storm написа:
                      Не съм пробвал.Намам време.Все се надявам да намеря читави въздуховоди.
                      Брато и моя всмукателен въздуховод е на същото дередже!И аз съм го лепил!При Юри"Авточасти втора употреба ще го има сто на сто!Номера му е 0887276032!
                      то като ще копуваш 2-ра употреба ,по-добре си го залепи
                      Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                      Коментар


                        #12
                        stan.s написа:
                        J T D написа:
                        Red Storm написа:
                        Не съм пробвал.Намам време.Все се надявам да намеря читави въздуховоди.
                        Брато и моя всмукателен въздуховод е на същото дередже!И аз съм го лепил!При Юри"Авточасти втора употреба ще го има сто на сто!Номера му е 0887276032!
                        то като ще копуваш 2-ра употреба ,по-добре си го залепи
                        Верно е колега,новото си е ново!Може пък да намери втора употреба по читав въздуховод!
                        ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

                        Коментар


                          #13
                          Нов е от 60-до-80лв.
                          Marea Weekend-1.9 Jtd-Elx-2000

                          Коментар


                            #14
                            Новото е 58лв при Христо.Имали и по 27лв,но свършили.Засега го залепих с показаната на снимката лента.Този въздуховод е на входа на турбото и ако е скъсан,турбото може да засмуква разни боклуци.А вероятно се бърка и горивната смес,защото дебитомера измерва едно количество въздух,а през дупката влиза още.Колега JTD, остана още лента,ще ти я дам.В моргата на Юри са с десет години назад.Продават си карантии за Типо и Темпра.Там ми казаха,че тези тръбуляци ги режат като разглобяват моторите,за по-лесно. Tornado,този топъл силикон ,ако се отлепи и бъде засмукан, ще повреди ли турбото? Миналата седмица се спука и другия въздуховод.Засега му направих лек тунинг.
                            Octavia RS
                            Evo 10-служебната играчка.

                            Коментар


                              #15
                              Red Storm написа:
                              Tornado,този топъл силикон ,ако се отлепи и бъде засмукан, ще повреди ли турбото?
                              Толкова ли е голяма пукнатината ,че да бъде засмукан?В събота цепих един акумулатор отдолу за промивка на една съмнителна клетка и после залепих цепнатината с него.Относно това дали ще повреди турбото разбира се ,че може.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X