Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Fiat Uno 1.3 T.i.e

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Fiat Uno 1.3 T.i.e

    Привет колеги!Бих искал да си купя такова Фиат-че. За предпочитане след `90та г. но ако има живот в него, не бих отказъл и по-старо. Знам, че "мисията" е почти невъзможна, но все пак реших да пробвам За контакти, моля тук в темата или на ЛС.Поздрави!
    XE

    #2
    колега разрови из форума преди два дена гледах такава обява търсеха му около 1700 лв.
    FIAT uno 1.0Fire 45hp

    Аск "Vromos"- Бургас

    Коментар


      #3
      bavareca написа:
      колега разрови из форума преди два дена гледах такава обява търсеха му около 1700лв
      Благодаря за инфото, но във форума всички обяви за подобна кола са невалидни - изтекли преди минимум половин година, а всички други обяви, които има в бг. интернет пространството също са проверени. Така че, още съм в процес на търсене (честно казано не очаквам да намеря подобна кола която още да става за каране, но все пак оставам с надежда).Поздрави!
      XE

      Коментар


        #4
        А от къде тази страст към този модел?

        Коментар


          #5
          Колега ето една обява сравнително нова http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=32314 дано него е продал успех.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            SHB написа:
            А от къде тази страст към този модел?
            Ами искам да си взема турбо автомобил, които да ми бъде нещо като хоби-car. За ежедневен си имам достатъчно бърз такъв но е атмосферен. Съвсем различно е усещането при управлението на турбо кола. За съжаление, по-новичките турбо коли, не са ми по джоба, особено като поддръжка за кола, на която мисля да се радвам само през свободното ми време. С цялата електроника по тях, при всеки проблем (а те не са редки) трябва намесата на диагностика и сервиз. Същевременно Uno-то е достатъчно евтино за поддръжка и достатъчно опростено като конструкция, за да може човек, без да е професионалист, да го поддържа и да се занимава като хоби с него. Бих търсил и Renault 5 GT turbo, но първо са карбораторни, второ са им доста скъпи частите по мотора, и трето вече е почти невъзможно да намери човек такова в движение. Това са ми съображенията да търся Uno.
            6ma7ka7a написа:
            Колега ето една обява сравнително нова http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=32314 дано него е продал успех.
            Благодаря за инфото, тази обява съм я прегледал, но търсенето продължава.
            XE

            Коментар


              #7
              Колега какво не ти хареса на уното изглежда запазено за годинките си не съм чувал двигателя или може би цената не ти хареса, скоро няма да немериш друго, аз отдавна търся сега, когато има аз пък нямам пари сега така съжалявам има няма как може би не е писано да го купя аз.
              Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

              Коментар

              Working...
              X