Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам броня за пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам броня за пунто

    пунтото е 94 г. - двуврато, 1.2 мотор търся предна броня с гнезда за халогени, самите халогени и стойките не ми трябват, цени на лични.

    #2
    Мога да ти предложа нова броня за 44лв. с дупки за халогени.02/95815200878528342
    www.avtocasti.com
    skype:fanfast

    Коментар


      #3
      имаш лично дай някоя снимка или други предложения да дават колегите

      Коментар


        #4

        Коментар


          #5
          имам броня нова с халугени но мога да ги сваля.бронята не е боядисвана и си е матово черна, цена 60лв.ако се интересуваш утре ще я снимам и щи пратя снимки

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              praskov написа:
              май ти трябва някоя от 10 15 лв
              koko

              Коментар


                #8
                каквото ми трябва ще си го намеря и друг ще пусне на части някое пунто

                Коментар


                  #9
                  praskov написа:
                  каквото ми трябва ще си го намеря и друг ще пусне на части някое пунто
                  аз дори нямам броня само казвам че нова е доста евтина и всичко ще и е изрядно
                  koko

                  Коментар


                    #10
                    да бе ч0век няма проблем неизкам да е нова не че са проблем парите.

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        имам една броня но е леко ударено-спукана в долу в лявоако имаш интерес кажи да ти пусна една снимкаЗабравих бронята е сив металик
                        "само в най-простото може да се вмести най-сложното" - Джиджи Камура

                        Коментар


                          #13
                          още си чакам снимките минаха 3 дни и други оферти разбира се

                          Коментар

                          Working...
                          X