Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся зимни гуми за Бравчо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся зимни гуми за Бравчо

    И така, зимата чука на вратата - редно е да се подготвям вече, че с мойте ефирни гуми няма да мога да извозя от боянските преспи. Идеята ми е такава, че си търся някакви гуми втора ръка...да стават да изкарат една зима, пък на пролет с нова количка. Давайте да обзаведем Бравчо. Гумите му сега са: 195/50/R15. Искам да са барем 55 високи... Май и аз не знам какво искам, но нека видим какво се продава.. :P
    Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

    #2
    С лети джанти през зимата ли караш? Това е прекалено широка гума за зимата. Намери си 185/55/15 или най добре ако можеш да сложиш железни 14ки - 185/65/14!Успех! Редакция: Извинявам се, но не съобразих псевдонима! И като сменяш колата пак да е нещо италйанско! :P
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Колежка съм. А иначе не съм я карала зимата досега. Взех я края на Март месец и си карах с тези летни гуми. Честно казано нямам особена представя какви трябва да са зимните гуми, но със сигурност ще ми трябват. Просто няма смисъл да купувам нови. Трябва ми нещо обикновено с което да закрепя и естествено на добро ценово съотношение с качеството.
      Ex'Fiat Uno, Ex'Fiat Bravo GT, Ex'Fiat Punto HGT, Now-Fiat Bravo GT

      Коментар

      Working...
      X