Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Копче за ел.стъкла продажба ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Копче за ел.стъкла продажба ?

    Колеги, някои да знае къде в София се продават копчета за ел.стъкла за Bravo, че ми се счупиха 2 вече, едно на шофьорската врата и едно на другата. Става въпрос за магазин, а може и за автоморга. Ако някои е купувал, може да сподели и какви пари са.
    Fiat Bravo 1.6, 16V, 103 к.с.,
    182A4.000, 1998г.

    #2
    Копчетата се ремонтират. Описали сме, как. А ако искаш нови, ще трябва да се изръсиш доста. Ако не можеш да си ги оправиш търси по моргите.
    Frontera Sport, X20SE март 1998

    Коментар


      #3
      Хм...а ако може един линк за темата, в която сте описали как се оправят счупените копчета?
      Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

      Коментар


        #4
        Линк не мога да се ровя и да търся. Оправят се, като на мястото на счупените "пъпчици" се прикрепя с горещ поялник огънато на 90 градуса парченце тел - от кламер, или нещо подобно Всеки Сръчко би се справил!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          И аз си го отремонтирах, сложих една П образна пластинка в копчето като я пробих. После отрязах едно подходящо болтче и го навих през дупките така че малко да стърчи от двата края за да имитира пъпките Накрая малко калай за по-здраво и заспа.
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Италианеца - 5 лева, пробваш, ако работи - плащаш. Така протече покупката при мен.

            Коментар


              #7
              копче

              иначе ако не старо взимаш ново около 30 лв в Люлин 3 на края има магазин само за Италянски коли и повече ФИАТ лулица "Добринова скала" бл 362 9250089 и GSM 0877700482
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Vladim написа:
                Линк не мога да се ровя и да търся. Оправят се, като на мястото на счупените "пъпчици" се прикрепя с горещ поялник огънато на 90 градуса парченце тел - от кламер, или нещо подобно Всеки Сръчко би се справил!
                колко и да търсих не намерих къде сте описали ремонта на копчетата, а само смяна на диоди
                Fiat Bravo 1.6, 16V, 103 к.с.,
                182A4.000, 1998г.

                Коментар


                  #9
                  martez написа:
                  Vladim написа:
                  Линк не мога да се ровя и да търся. Оправят се, като на мястото на счупените "пъпчици" се прикрепя с горещ поялник огънато на 90 градуса парченце тел - от кламер, или нещо подобно Всеки Сръчко би се справил!
                  колко и да търсих не намерих къде сте описали ремонта на копчетата, а само смяна на диоди
                  Не ги слушай тези които ги ремонтирват те са фанатици като мен.И в ке...а да ги затвориш фурна за банички ще отворят.АКо не можеш да си го ремонтираш вземай втора употреба и готово.Всъщност не разбрах кои копчета ти трябват тези двете на шоф.врата или едното на другата.
                  Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                  Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                  Коментар


                    #10
                    Tornado написа:
                    martez написа:
                    Vladim написа:
                    Линк не мога да се ровя и да търся. Оправят се, като на мястото на счупените "пъпчици" се прикрепя с горещ поялник огънато на 90 градуса парченце тел - от кламер, или нещо подобно Всеки Сръчко би се справил!
                    колко и да търсих не намерих къде сте описали ремонта на копчетата, а само смяна на диоди
                    Не ги слушай тези които ги ремонтирват те са фанатици като мен.И в ке...а да ги затвориш фурна за банички ще отворят.АКо не можеш да си го ремонтираш вземай втора употреба и готово.Всъщност не разбрах кои копчета ти трябват тези двете на шоф.врата или едното на другата.
                    ами трябва ми това което е на другата врата само, а не на шофьорската, където са 2, 4упат се пъпките и копчето се клати и излиза
                    Fiat Bravo 1.6, 16V, 103 к.с.,
                    182A4.000, 1998г.

                    Коментар


                      #11
                      Колеги, при мен копчето не мърда т.е. си стои здраво на мястото. Като натисна да смъквам си работи, обаче нагоре не иска и затварям прозореца от копчето на шофьорската врата. Някак ми се иска да го поправя да ми кажете възможни причини или трябва да си разглабям и да се чудя сам

                      Коментар

                      Working...
                      X