Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Фиат Браво 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Фиат Браво 1.6 16v

    Искам да е запазена , да е с климатик , да не е червена и да е обслужена.Предимство е ако има лети джанти и АГУ!Давам макс. до 3000лв.

    #2
    земаи браво 2.0 20 винтила и си го прави като ти е мерак ама са около 3500-4000 лв.според зависи
    Целта е една,скороста е различна - HGT !

    Коментар


      #3
      GbGz написа:
      земаи браво 2.0 20 винтила и си го прави като ти е мерак ама са около 3500 4000 лвспоред зависи
      с регистрация, данъци,екотакси.. обслужване... поне още +1000 лв. за HGT

      Коментар


        #4
        кола

        аз вчера гледах колите по Дупница има иниски цени ама от по семплите 1.4 12 например или пък в не завидно състояние такива ELX по рядко трябва да търсиш повечко иначе отиваш на над 3500 за по читаво или или Блаво 1.6 16 или 3000 за Пунто 1.6-16 например такова като моето Пунто ELX 1.2 75 к.с. с газ и климатик не съм срещал по обяви
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          3000 са ти само за колата или в тях включваш и другите разходи като регистрация и обслужване които не са малко.Аз бях заделил към 2000 за кола,логична за тази цена се обзаведох с морга и от раз набих около 600 лева за да я вкарам в релси,при положение,че не е трябвало да я регистрирам ,да и правя гражданска и не съм си платил данъка.Мисля си ,че за тази цена може да се намери читаво браво 1,6 16 и по мое скромно мнение е най удачния избор.Ако искаш обаче мнооого да дърпаш голфове може би трябва да обмислиш некое Типо.Без да искам да правя реклама на колегата в раздел Продава има едно дето изглежда примамливо.

          Коментар


            #6
            Ще си търся малка и добра количка , без да обиждам хората с типо , колата е грозна.Ще потърся направено пунто от 97 , на Горубляне ми казаха , че било пълно с такива , един колега на скоро си взе Пунто черно с лети джанти , много готино , само дето климатик нямаше ,1.2 75к.с. за 2500лв.Или браво 1.6 16в.

            Коментар


              #7
              Виж това : http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=29626Е, конето са по-малко ама е регистрирана и има застраховка и за цената ще се разберем...
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                hwarang написа:
                Ще си търся малка и добра количка , без да обиждам хората с типо , колата е грозна.Ще потърся направено пунто от 97 , на Горубляне ми казаха , че било пълно с такива , един колега на скоро си взе Пунто черно с лети джанти , много готино , само дето климатик нямаше ,1.2 75к.с. за 2500лв.Или браво 1.6 16в.
                Е чак пък грозна,демоде е верно ама я си представи 90 година как е изглеждала до Кадет и и Голф 2? Успех с покупката!!!

                Коментар


                  #9
                  hwarang, ако искаш колата ти да върви поне колкото голф -си купуваш ГОУЛФ, в противен случай си купуваштам некво пунто то не може за 3000 лв да искаш да върви,по добре посъбери още малко парици и си купи нещо над 150 коня,щото с тия 1.2-1.4 малолитражки и най умрелия голфър ща къса

                  Коментар


                    #10
                    moimoimoi написа:
                    hwarang, ако искаш колата ти да върви поне колкото голф -си купуваш ГОУЛФ, в противен случай си купуваштам некво пунто то не може за 3000 лв да искаш да върви,по добре посъбери още малко парици и си купи нещо над 150 коня,щото с тия 1.2-1.4 малолитражки и най умрелия голфър ща къса
                    Извинявам се предварително за обаче не издържах колега мани ги тия "вървежните" Голфове тия работи пиши в темата за вицове поне хората с право да се смеят че Голф върви
                    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                    Alfa Romeo 155 2.0 8V

                    Коментар

                    Working...
                    X