Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Блиц светлини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    KbH40 написа:
    gamma написа:
    OfftopicАко някой отсреща ми замига така, такива дълги ще му отпоря, че ще му се виждат светки половин час след това
    Попринцип, такива ентусиасти на дълги светлини ядат бой по кръстовищата
    Аман от клавиатурни терористи

    Коментар


      #17
      vankatasexy написа:
      Хора, възможно е и да са толкова, не споря. Аз просто отбелязах, колко пари струват там. Но иначе много ми харесва ефектът. Особенно на Ангелски Очи
      братле само да ти подскажа да избягваш да си ги пускаш лампичките пред щото пишат фишчета и актчета аз изгорях вече веднъж
      FIAT Bravo Club Plovdiv
      Con Asistencia di Veloce

      Коментар


        #18
        Аз даже веднъж бяхме с един приятел на кафе в една бензиностанция в Дупница ОМВ и беше някаде към 6 и 30 сутринта. Бях си оставил колата на блицове и некви полицаи се заядоха, че щели да ми пишат акт, защото съм използвал светлини само за специални коли, а съм нямал право. Да ама и те нямат право да ми пишат акт, защото не ги използвам в движение. Докато съм спрял не могат да ми кажат нищо. Заканиха се, че само ако ме видят в движение ще ми скъсат книжката. Да така е ама няма да ме видят щото в движение не ги пускам!!! :D :D :D :D
        Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

        Коментар


          #19
          Колега тези блицове къде се слагат на мястото на габарита ли.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #20
            6ma7ka7a написа:
            Колега тези блицове къде се слагат на мястото на габарита ли.
            И някакво реле ли какво имат?Кое ги оправлява кога коя лампичка да светне?И къде се връзват?

            Коментар


              #21
              Ами аз ги бях сложил,да - на мястото на габаритите. Ами незнам реле ли е каквое, ама имат някаква кутийка, с една врътка, с помоща на която можеш да си ги настроиш да ти светкат по рядко или по - често.
              Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

              Коментар


                #22
                Махнал ли си ги вече?

                Коментар


                  #23
                  Да махнах ги защото ми се налаг веднъж да отварям фаровете и скъсах жичките на едната ... незнам как да я нарека, а не ставаше да се запои защото бяха много нежни и така. Аз ще потърся тука в Дупница пак , Благоевград и ако си намеря ще си ги сложа пак
                  Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

                  Коментар

                  Working...
                  X