Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Теглич за Мареа Уикенд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Теглич за Мареа Уикенд

    Купувам оригинален теглич за Мареа Уикенд комплект с планката от към резервната гума и куплонга.Моля колеги които имат правени тегличи и не са оригинални да не пишат отговори
    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

    #2
    Re: Теглич за Мареа Уикенд

    Atanas71 написа:
    Моля колеги които имат правени тегличи и не са оригинални да не пишат отговори
    Хм това май се отнася само за мен.Защото в този форум мисля ,че не съм засичал Мареа Комби освен моята с теглич.Няма да спамя ,а само ще попитам каква е тази планка откъм резервната гума и къде си я виждал?И все пак може да помогна.Обади се на колегата http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...8f8f4a9aa2f39d
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      Re: Теглич за Мареа Уикенд

      Tornado написа:
      Atanas71 написа:
      Моля колеги които имат правени тегличи и не са оригинални да не пишат отговори
      Хм това май се отнася само за мен.Защото в този форум мисля ,че не съм засичал Мареа Комби освен моята с теглич.Няма да спамя ,а само ще попитам каква е тази планка откъм резервната гума и къде си я виждал?И все пак може да помогна.Обади се на колегата http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...8f8f4a9aa2f39d
      На морето видях един колега с каравана , беше от София помогнах му с маневрите за паркиране на караваната . Помолих го да разгледам теглича и той беше доста любезен :D Когато вдигнахме подвижния под над резервната гума отвътре имаше една усилваща планка която беше хваната с болтове през ламарината а от другата страна беше захванато едно рамо което продължаваше към ауспуха минаваше над него и пак захванато за купето.Незнам дали ме разбра много лошо обеснявам Колега извинявам се но ако знаех че ти имаш теглич щях директно да те питам Мога ли да доида до Казанлък ако не намеря теглич да сваля размерите на твоя + изработване на чертеж които в фирмата кадето работя ще го направят едно към едно + подобрения
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        Можеш да дойдеш разбира се заповядай.Дори ще те помоля да направиш два единия ако може за мен ,а аз след малко ще ти дам снимка на оригинален за да добиеш представа какво представлява.
        Прикачени файлове
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          и аз мога да помогна до известна степен http://www.catalogue.bosal.com/pdf/pdf_mi/023383.pdf ето какво представлява теглича на фирма "BOSAL"

          Коментар


            #6
            Ето колегата от В.Т предлага.Ако те устройва поръчвай ,а аз ако трябва ще ти го транспортирам до Казанлък да не се разкарваш до В.Т.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Tornado написа:
              Ето колегата от В.Т предлага.Ако те устройва поръчвай ,а аз ако трябва ще ти го транспортирам до Казанлък да не се разкарваш до В.Т.
              Теглича на твоята Мареа от тази фирма ли е или е оригиналния италиански?
              Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

              Коментар


                #8
                Atanas71 написа:
                Tornado написа:
                Ето колегата от В.Т предлага.Ако те устройва поръчвай ,а аз ако трябва ще ти го транспортирам до Казанлък да не се разкарваш до В.Т.
                Теглича на твоята Мареа от тази фирма ли е или е оригиналния италиански?
                Моето оригинално производство е тегличът ми.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар

                Working...
                X