Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам пресостат за климатик за Браво 1.8 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам пресостат за климатик за Браво 1.8 16V

    Здравейте, отдавна търся втора употреба такъв пресостат, една малка пластмасова джаджа, която регулира подаването на фреон към климатика. Може ли някой да ми помогне със съвет откъде мога да намеря втора употреба, тъй като ново е 140 лева

    #2
    колега даи снимка ако има6 да вида дали става моита

    Коментар


      #3
      един цилиндричен е и се намира зад левия халоген на 1.6 поне
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #4
        Re: Купувам пресостат за климатик за Браво 1,8 16V

        Slavo написа:
        Здравейте, отдавна търся втора употреба такъв пресостат, една малка пластмасова джаджа, която регулира подаването на фреон към климатика. Може ли някой да ми помогне със съвет откъде мога да намеря втора употреба, тъй като ново е 140 лева
        имам 0898214681
        ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

        Коментар


          #5
          Ако е същия като на моята (алфа 146 ЖТД, както се вижда от подписа), то от нашия ’Италианец’ си взех чисто нов пресостат преди 2 години за 55 лв. Разлика с оригиналния (който струвал към 150 лв) нямаше никаква. Вече 2 години никави грижи с климатика
          _______
          146 JTD

          Коментар


            #6
            Колегата от Перник Данчо ми помогна, свършихме чудесна работа. Ще го снимам това чудо и ще го постна, за да имат представа за в бъдеще колегите.Кой е "италианеца"?

            Коментар


              #7
              Slavo написа:
              Колегата от Перник Данчо ми помогна, свършихме чудесна работа. Ще го снимам това чудо и ще го постна, за да имат представа за в бъдеще колегите.Кой е "италианеца"?
              Един магазин за части за италиански автомобили във Варна
              _______
              146 JTD

              Коментар


                #8
                Re: Купувам пресостат за климатик за Браво 1,8 16V

                Slavo написа:
                Здравейте, отдавна търся втора употреба такъв пресостат, една малка пластмасова джаджа, която регулира подаването на фреон към климатика. Може ли някой да ми помогне със съвет откъде мога да намеря втора употреба, тъй като ново е 140 лева
                Съветвам те да вземеш нов, не се знае този 2-ра употреба колко ще издържи и дали ще работи добре Представи си, че изкара няколко месеца. После пак по мъките отново Виж колегата trustworthy от Варна да помогне Прати му пари и после по куриер ще ти го изпрати. Той е много сериозен и точен, няма да те излъже
                http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
                Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
                FIAT Punto 02' 1.9 JTD
                FIAT Punto 99' 1.7 TD

                Коментар


                  #9
                  Re: Купувам пресостат за климатик за Браво 1,8 16V

                  Dodo 155 написа:
                  ...Виж колегата trustworthy от Варна да помогне Прати му пари и после по куриер ще ти го изпрати. Той е много сериозен и точен, няма да те излъже
                  Благодаря за доверието Давам и директните контакти на магазина. Ако иска колегата (а и не само той), може да се свърже директно с тях и предполагам, че няма да им е проблем да му пратят с наложен платеж.AUTO RICAMBI 2"Варна бул"Приморски" N-45 Тел 052 612 666
                  _______
                  146 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря, колеги, за отзвоваването и помощта ви! Сложих този пресостат, и засега нямам никакви проблеми. Напълних климатика и всичко работи идеално. Ще си запиша данните на колегата от Варна все пак... Благодаря ви отново!По-късно ще постна снимката на инсталирания пресостат.Едит: Голяма съм шматка, сега не се вижда къде стои този пресостат... Съжалявам, няма как да го щракна и да ви го покажа

                    Коментар

                    Working...
                    X