Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам добавки за брони или спортни пружини за браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам добавки за брони или спортни пружини за браво

    Купувам спортни пружини за фиат браво или ако някой има добавки за брони да пише тук , на скайп "bustersfs" или тел.: 0889/443-634

    #2
    Re: купувам добавки за брони или спортни пружини за браво

    Fiat_Bravo_GT написа:
    купувам спортни пружини за фиат браво или ако някой има добавки за брони да пише тук , на скайп "bustersfs" или тел. 0889443634
    Колега пак ти казах,под моста на герджика има някакъв магазин за такива добавки!Намери в форума колегата "Tqnkata" той ми каза за този магазин или ела на някоя среща и ще поговорим!

    Коментар


      #3
      да аз бях неска и са бая евтини там прав беше ама аз се пак да разпитам и по форумите :D по 120 лв са предна и задна добавка ... изгодно е ама нз колко пари ще ми искат за боядисване при някой бояджия .. ти имаш ли няква идея става въпрос за бял цвят :P

      Коментар


        #4
        Fiat_Bravo_GT написа:
        да аз бях неска и са бая евтини там прав беше ама аз се пак да разпитам и по форумите :D по 120 лв са предна и задна добавка ... изгодно е ама нз колко пари ще ми искат за боядисване при някой бояджия .. ти имаш ли няква идея става въпрос за бял цвят :P
        Попринцип по 100лева на елемент взимат.Колега ела неделята на срещата да ти видим Бравока и да кажеш какво има в магазина,защото аз не съм ходил там

        Коментар


          #5
          къде ще е и от колко :S междудругото ти къде учиш видях че си 89 , аз съм в английската 90 :P

          Коментар


            #6
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=9693Ето колега, в 5;30 неделята на братската могила на паркинга тръгваме бравотата към паркинга на стадиона!

            Коментар


              #7
              Re: купувам добавки за брони или спортни пружини за браво

              sUkI написа:
              Fiat_Bravo_GT написа:
              купувам спортни пружини за фиат браво или ако някой има добавки за брони да пише тук , на скайп "bustersfs" или тел. 0889443634
              Колега пак ти казах,под моста на герджика има някакъв магазин за такива добавки!Намери в форума колегата "Tqnkata" той ми каза за този магазин или ела на някоя среща и ще поговорим!
              колеги я да питам там в този магазин има не някакви добавки за броните за алфа и по конкретно за 146 и ако мойе няко да напражи някоя снимка и да качи благодарско предварително
              BMW E39 2.5I
              http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

              Коментар


                #8
                Re: купувам добавки за брони или спортни пружини за браво

                ico83 написа:
                sUkI написа:
                Fiat_Bravo_GT написа:
                купувам спортни пружини за фиат браво или ако някой има добавки за брони да пише тук , на скайп "bustersfs" или тел. 0889443634
                Колега пак ти казах,под моста на герджика има някакъв магазин за такива добавки!Намери в форума колегата "Tqnkata" той ми каза за този магазин или ела на някоя среща и ще поговорим!
                колеги я да питам там в този магазин има не някакви добавки за броните за алфа и по конкретно за 146 и ако мойе няко да напражи някоя снимка и да качи благодарско предварително
                добавките са универсални стават за почти всичко просто когато ти ги монтират ти ги нагаждат.И преди бяха по 100 лв на детайл сега явно са ги увеличили щом 120 казва колегата...
                FIAT Bravo Club Plovdiv
                Con Asistencia di Veloce

                Коментар


                  #9
                  Re: купувам добавки за брони или спортни пружини за браво

                  Tqnkata написа:
                  ico83 написа:
                  sUkI написа:
                  Fiat_Bravo_GT написа:
                  купувам спортни пружини за фиат браво или ако някой има добавки за брони да пише тук , на скайп "bustersfs" или тел. 0889443634
                  Колега пак ти казах,под моста на герджика има някакъв магазин за такива добавки!Намери в форума колегата "Tqnkata" той ми каза за този магазин или ела на някоя среща и ще поговорим!
                  колеги я да питам там в този магазин има не някакви добавки за броните за алфа и по конкретно за 146 и ако мойе няко да напражи някоя снимка и да качи благодарско предварително
                  добавките са универсални стават за почти всичко просто когато ти ги монтират ти ги нагаждат.И преди бяха по 100 лв на детайл сега явно са ги увеличили щом 120 казва колегата...
                  добре а някои ако се разхожда нататака ако може да щракне някоя снимка да видим какво има защото наближава време да се пребирам към БГ и мисля да и метна някои допънителен елемент на колиццата ми така 4е ако може някоя снимка ще е добре
                  BMW E39 2.5I
                  http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

                  Коментар


                    #10
                    Re: купувам добавки за брони или спортни пружини за браво

                    имам АПЕКС холандски 130 лвhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=31232
                    Bravo GT 1.8

                    Коментар

                    Working...
                    X