Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам картер за двигател 183.А1000 (1.8 16V vvt, 132 к.с.)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам картер за двигател 183.А1000 (1.8 16V vvt, 132 к.с.)

    Колеги, откакто сме я взели Делтата капе по малко масълце отдолу.Сега ще я отваряме да сменяме аксиален лагер, та си мислим дали да не сменим картера, ако намерим читав на добра цена.Значи картера е удрян и заварян в Германия (оттам е дошла колата), но явно има още някъде спукано, щото сълзи масло.Ако някой има идея за читав втора употреба картер - да ми пише на л.с. или тук, или на мейл jordache.pro@gmail.comБлагодаря предварително.

    #2
    Извинявам се за офф-а .... ПОгледна ли дали предпазната планка седи, ако не си махни я. Печелиш допълнителен 1см. + 11см. - 12см. до дупките. Може да попиташ и в алфа форума картера можеби е същият като на 1,8 2,0 ТС. Даже мисля там се продаваше един за 120лв. Не мога да го отворя за да ти дам линк-а.

    Коментар


      #3
      Няма предпазна планка. Колата беше със спортно окачване, и картера "висеше" на 4 пръста над асфалта. Сега е вдигнат, но... късно Картера би трябвало да е същия като на ФИАТ Купе 1.8 16V, но не съм 100% сигурен. Уж е еднакъв двигателя, но понякога се различават с нещо дребно, колкото да не взаимозаменяем...

      Коментар


        #4
        В такива случай - помощ от приятел/и - hf hpe. . Той предполагам може да те насочи към взаимозаменяема част.

        Коментар


          #5
          Оооо, аз с това започнах Писах му ЛС, но като гледам, че още не ми е отговорил, май по телефона ще му звъня...

          Коментар


            #6
            Аз ще те посъветвам да го завариш.Демонтирай го установи откъде е теча и заварка.Алуминиев е нали?
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар


              #7
              Алуминиев е.Еньо няма, а и цената която ми обади нещо не ми харесва Ще се заваря, явно.

              Коментар


                #8
                Immortal написа:
                Алуминиев е.Еньо няма, а и цената която ми обади нещо не ми харесва Ще се заваря, явно.
                Страх те е ,че няма да стане ли със заваряване?Ако няма къде в Ямбол заповядай във В.Търново.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар

                Working...
                X