Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся неработещ термостат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся неработещ термостат

    Колеги,трябва ми термостат,който е запецнал ,но в отворено състояние.Много ще съм Ви благодарен,ако ми помогнете.Мареа ТД 100

    #2

    Коментар


      #3
      ще потърся моя стария ако не съм го изхвърлил ще ти го дам

      Коментар


        #4
        Колега,моле те провери дали можеш да свършиш работа.

        Коментар


          #5
          willow75bg написа:
          Колега,моле те провери дали можеш да свършиш работа.
          братле извинявай но не мога да го намеря сигурно съм го изхвърлил, а на тебе за какво ти е защо не си вземеш нов аз моя го взех някъде около 40-50лв

          Коментар


            #6
            Мога да ти дам, ама за 1,4 бензиновия мотор.Ако ти върши работа...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              BAI MILE написа:
              willow75bg написа:
              Колега,моле те провери дали можеш да свършиш работа.
              братле извинявай но не мога да го намеря сигурно съм го изхвърлил, а на тебе за какво ти е защо не си вземеш нов аз моя го взех някъде около 40-50лв
              За ТД100 малко трудно за 40-50 лв. като цена или е бил абсолютен ментак.Дано поне те изкара дълго.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #8
                добре бе колега с отверка и клещи неможеш ли да го избочиш? :D

                Коментар


                  #9
                  Tornado написа:
                  BAI MILE написа:
                  willow75bg написа:
                  Колега,моле те провери дали можеш да свършиш работа.
                  братле извинявай но не мога да го намеря сигурно съм го изхвърлил, а на тебе за какво ти е защо не си вземеш нов аз моя го взех някъде около 40-50лв
                  За ТД100 малко трудно за 40-50 лв. като цена или е бил абсолютен ментак.Дано поне те изкара дълго.
                  карам вече 13месеца и не се оплаквам да чукам на дърво а така както чета има колеги дето взимат по скъпи ама изкарват по 2-3месеца с тях така че вече май всичко е до късмет като със жените :D

                  Коментар


                    #10
                    Откъде ги взимате за 40 лв,и за ТД 100 става въпрос,нали?Като не можеш да го намериш,здраве,може пък някои друг да помогне.

                    Коментар


                      #11
                      Re: -

                      еми аз моя го смених онзи ден карах с него и аз около 13 месеца в отворено положение само че накрая взе и да тече и нямаше вече как така че имам само че е за 1.6 бензин (отваря на 88 гр.) о чакаи чакаи имам колега които точно на мареята сменя само трябва да го видя дали го пази Пак ще пиша
                      Толкова е лесно да поправяш другите. Толкова е трудно да поправяш себе си

                      Коментар


                        #12
                        Аиде колеги,разровете в мазето за някой неработещ термостат.

                        Коментар


                          #13
                          Здравей,инам стар термостат на Бер-Италия,но е за 1.2 16V .Иначе за ТД100 е друг,но ако мислиш че моя ще ти свърши работа идвай и го взимай.Ето така изглежда.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                            #14
                            Мерси колега, но не е същият.

                            Коментар


                              #15
                              дай си мейла да ти изпратя снимки на един да видим дали е същия, ако е получаваш и ще черпиш

                              Коментар

                              Working...
                              X