Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Картер 1.9JTD-Намерен , сменен и всичко е ОК!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Картер 1.9JTD-Намерен , сменен и всичко е ОК!!!

    Здравейте колеги пиша ви от Бургас.Преди два дена скъсах шарнирен болт с част от картера на перфектните Бургаски пътища.Направиха ми протокол от КАТ и съответно каското поемат щетите.До тука добре но с търсенето на картера е мн зле положението.Търсех нов от два сервиза ми казаха че доставката ще е след месец и половина тъй като Италианците месец август са в почивкаа.Търсех в няколко сервиза втора ръка и няма и няма.Някой от майсторите ме съветват за заварка тъй като модела е алуминиев както сигурно по голямата част от вас знаете.Така че прибягвам до добрият стар Форум :D ,който всъщност е най-добрия и разрешава доста проблеми.Проблемчето е че ако някой искочи с оферта заедно с покупката на картера ми трябва и фактура за пред застрахователите.Модела е Фиат 1.9 JTD 2000g 105k.s. Comman Rail с климатроник.Благодаря ви за отделеното внимание!!!

    #2
    Браво, Брава, Марея, Стило, Пунто?Фиат нямат само един модел ебаси...А и тука малко хора фърлят боб да ти кажа...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Картер

      kiro_of_the_day написа:
      Браво, Брава, Марея, Стило, Пунто?Фиат нямат само един модел ебаси...А и тука малко хора фърлят боб да ти кажа...
      Извинявам се колегата е прав пропуснал съм доста важна частза Фиат Браво става дума

      Коментар


        #4
        Ако не намериш на старо го заварявай....Аз преди около 3 месеца спуках моя в една шахта и ми го завариха....Сега нямам никакви ядове.
        Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

        Коментар


          #5
          Re: Картер 1.9JTD

          TiagoSilva написа:
          Здравейте колеги пиша ви от Бургас.Преди два дена скъсах шарнирен болт с част от картера на перфектните Бургаски пътища.Направиха ми протокол от КАТ и съответно каското поемат щетите.До тука добре но с търсенето на картера е мн зле положението.Търсех нов от два сервиза ми казаха че доставката ще е след месец и половина тъй като Италианците месец август са в почивкаа.Търсех в няколко сервиза втора ръка и няма и няма.Някой от майсторите ме съветват за заварка тъй като модела е алуминиев както сигурно по голямата част от вас знаете.Така че прибягвам до добрият стар Форум :D ,който всъщност е най-добрия и разрешава доста проблеми.Проблемчето е че ако някой искочи с оферта заедно с покупката на картера ми трябва и фактура за пред застрахователите.Модела е Фиат 1.9 JTD 2000g 105k.s. Comman Rail с климатроник.Благодаря ви за отделеното внимание!!!
          имам два броя един лепен и един перфектен като нов 0899921302 мога да ти го пратя с еконт с наложен платеж и с опция виж преди да платиш

          Коментар


            #6
            Само да вметна, че на бравото има два вида картери - казвам го от собствен опит.

            Коментар


              #7
              aaaa

              1115 написа:
              Само да вметна, че на бравото има два вида картери - казвам го от собствен опит.
              ами за определеният модел както е в случая Bravo 1.9JTD не е ли универсален по принцип?патил ли си си?Ами патил е силно казано, но ми намериха един от едно браво, който не пасна на моето. И двете бяха 1.9JTD. Беше преди 2г и не си спомням къде точно е разликата.Иначе си пазя старият оригинален картер за резервен и ще погледна за да се сетя евентуално.

              Коментар


                #8
                !!!

                Благодарности на колегата с който направихме врътката всичкоо стана и всичко е ОК!!!Поклон!!!! :D

                Коментар

                Working...
                X