Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам: Спортни пружини Eibach или Apex за Типо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам: Спортни пружини Eibach или Apex за Типо

    Колеги, много съм се наточил за едни спортни пружини eibach или аpex свалящи с 3-4 см!! За типото! Търся комплект от четири - предни и задни!! Стават от Coupe, Tempra, Bravo/a, Alfa 155, Alfa 145/6, Lancia Delta/Dedra и от още някой модели!Можете да ме търсите тук на лично, на е-mail: executer @ start . bgили ICQ: 136800241Често проверявам!!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    #2
    Търся, търся!!! Ако имате предложения, пишете в темата или на лично. Аз заминавам за седмица, и ако имам възможност ще отговоря по-рано!
    ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
    // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

    Коментар


      #3
      Executer написа:
      Търся, търся!!! Ако имате предложения, пишете в темата или на лично. Аз заминавам за седмица, и ако имам възможност ще отговоря по-рано!
      имам 0898214681
      ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

      Коментар


        #4
        Все още търся!!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          имам АПЕКС холандски 130 лвама са за БРАВОhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=31232
          Bravo GT 1.8

          Коментар


            #6
            Все още търся!! И все повече ми трябват!!Стават от Coupe, Tempra, Bravo/a, Alfa 155, Alfa 145/6, Lancia Delta/Dedra и от още някой модели!
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар

            Working...
            X