Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам за Пунто 2002 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам за Пунто 2002 г.

    Купувам за Пунто 2002 г. дребни неща от купето и евентуално шофьорския фар с светлината за мъгла

    #2
    здр колега и аз тарся някои неща от купето и още не сам намерил трудна задача какво ти трябва на теб
    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

    Коментар


      #3
      Re: Купувам за Пунто 2002 г.

      Бричка написа:
      Купувам за Пунто 2002 г. дребни неща от купето и евентуално шофьорския фар с светлината за мъгла
      Нов !Фар ел.с халоген ляв : 116.81 лв02 958 15 200878 528342Skype fanfast
      www.avtocasti.com
      skype:fanfast

      Коментар


        #4
        колега а моторчета за регулиране на фара продават ли се
        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

        Коментар


          #5
          bboyd написа:
          здр колега и аз тарся някои неща от купето и още не сам намерил трудна задача какво ти трябва на теб
          Мда, наистина се оказвяа трудна работа)))) Трябват ми сенниците в купето, плафониерата в багажника...нещо много здрави цени се обявяват за нови пък втора употреба никой не държи части от купето, само от двигателя,ходова част и светлини..търсенето по моргите уикенда продължава)))

          Коментар


            #6
            Re: Купувам за Пунто 2002 г.

            ipsuich написа:
            Бричка написа:
            Купувам за Пунто 2002 г. дребни неща от купето и евентуално шофьорския фар с светлината за мъгла
            Нов !Фар ел.с халоген ляв : 116.81 лв02 958 15 200878 528342Skype fanfast
            Това както гледам цената е с фактура ли?Чисто нов?

            Коментар


              #7
              Точно така - с фактура с ДДС - само нови части
              www.avtocasti.com
              skype:fanfast

              Коментар


                #8
                )))))))

                Аха,ок, ще мина събота, че в четвъртък бяхте затворили 5-10 минутки по рано

                Коментар


                  #9
                  със какъв двигател ти е пунтото може да си помогнем взаимно знам една автокъща кадето имат 3 пунтака за части
                  punto 1.2 16v 2000g

                  Коментар


                    #10
                    колега аз сам с 1,2 8в и коя тази автокъща да ме насочиш
                    Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                    Коментар


                      #11
                      bboyd написа:
                      колега аз сам с 1,2 8в и коя тази автокъща да ме насочиш
                      аз съм с 1.2 16 клапана,ама двигателя няма значение за мен, важно е купето да е след 2000 година,тоест да е Пунто 2,тъй като частите в купето са еднакви.Така че давай адреса и да ходим да гледаме какво може да ес смъкне от Пунтовците)))

                      Коментар


                        #12
                        иначе бате има в една морга в пазарджик една морга с прясно докарано пунто но яз нямам време да ходя да го видя
                        Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                        Коментар


                          #13
                          mario8106 написа:
                          със какъв двигател ти е пунтото може да си помогнем взаимно знам една автокъща кадето имат 3 пунтака за части
                          И аз искам да се включа за разни дреболийки.Казвайте къде е и да ходим.

                          Коментар


                            #14
                            колеги аз лесно ще ви дам адреса на авто къщата ама на мен някои ще ми помогнели със установяването на моя проблем за целта ми трябва работещ компютър и 1 час във сервиза на фиат само за проба за да ми кажат какъв точно е моят проблем че се съмняват във компа но не са сигурни. Цялата работа е там че като не са сигурни може да дам 2000лв. и да се окаже че не е във него проблема просто трябва да отидем със някои от вас които реши да ми помогне до сервиза на фиат за да сменят комповете и да ми кажат какво да търся със сигорност. за това ме интересува със какви двигате ли са вашите коли че моита е със 1.2 16v.
                            punto 1.2 16v 2000g

                            Коментар


                              #15
                              "Благодаря на всички колеги от форума много сме задружни" автокъщата се казва autojet има интернет страница потъсете я във гугал там има тел и адреса на автокъщата.
                              punto 1.2 16v 2000g

                              Коментар

                              Working...
                              X