Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам за Пунто 2002 г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А стига - тия бяха познати от тази фирма, но се занимаваха с рентакар и нов внос. Да не са отворили и морга?Моята кола е с 1.9 жтд

    Коментар


      #17
      mario8106 написа:
      колеги аз лесно ще ви дам адреса на авто къщата ама на мен някои ще ми помогнели със установяването на моя проблем за целта ми трябва работещ компютър и 1 час във сервиза на фиат само за проба за да ми кажат какъв точно е моят проблем че се съмняват във компа но не са сигурни. Цялата работа е там че като не са сигурни може да дам 2000лв. и да се окаже че не е във него проблема просто трябва да отидем със някои от вас които реши да ми помогне до сервиза на фиат за да сменят комповете и да ми кажат какво да търся със сигорност. за това ме интересува със какви двигате ли са вашите коли че моита е със 1.2 16v.
      Аз съм с двигател като твоя, но честно казано никога няма да си дам компютъра за никакви проби,трябва да съм луд да си разбутвам работещата кола за чужди експерименти, сорри, но това си е моето мнение, дано намериш по-безгрижни собственици на коли))))

      Коментар

      Working...
      X