Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кулер за Фиат-Ланчия бензин или TD!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кулер за Фиат-Ланчия бензин или TD!!

    Търся си интеркулер(оригиналния) за Фиат-Ланчия бензин или TD! с двата изхода от едната страна
    Italfan

    #2
    Re: Кулер!!

    abart_ написа:
    търся си интеркулер(оригиналния) за Фиат-ланчия бензин или ТД! с двата изхода от едната страна
    130лв. от мареа дизел
    www.4astite.com

    Коментар


      #3
      попринцип точно тоя кулер ми трябва,но цената не ме устройва...........
      Italfan

      Коментар


        #4
        abart_ написа:
        попринцип точно тоя кулер ми трябва,но цената не ме устройва...........
        Аз бих добавил че тоя кулер изпуска с оглед на всичкото това масло покрай входа
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          и на мен така ми се струва а изпускащ кулер си имам вече
          Italfan

          Коментар


            #6
            и аз имам такъв кулер

            Коментар


              #7
              hf hpe написа:
              и аз имам такъв кулер
              какъв? като тоя модел,или изпускащ-неразбрах
              Italfan

              Коментар


                #8
                ivanko_rs написа:
                abart_ написа:
                попринцип точно тоя кулер ми трябва,но цената не ме устройва...........
                Аз бих добавил че тоя кулер изпуска с оглед на всичкото това масло покрай входа
                принципно не забелязваш ли че омаслението тръгва от маркучите които са се съсипали от маслото ?!? и принципно ако се разбереме за цената ще го надуеме на 3 бара и ще го провериме с пяна. А ти ако си държиш на думата принципнио съм готов да загубя 50лв , и да го надуеме и да видиме дали изпуска ? ко ще кажеш ? за облог говоря , не за цената на кулера
                www.4astite.com

                Коментар


                  #9
                  mitrax написа:
                  ivanko_rs написа:
                  abart_ написа:
                  попринцип точно тоя кулер ми трябва,но цената не ме устройва...........
                  Аз бих добавил че тоя кулер изпуска с оглед на всичкото това масло покрай входа
                  ко ще кажеш ? за облог говоря , не за цената на кулера
                  що бе,мен тая цена ме устройва 50 фърляй го насам вместо да го надуваш с разни там
                  Italfan

                  Коментар


                    #10
                    mitrax написа:
                    ivanko_rs написа:
                    abart_ написа:
                    попринцип точно тоя кулер ми трябва,но цената не ме устройва...........
                    Аз бих добавил че тоя кулер изпуска с оглед на всичкото това масло покрай входа
                    принципно не забелязваш ли че омаслението тръгва от маркучите които са се съсипали от маслото ?!? и принципно ако се разбереме за цената ще го надуеме на 3 бара и ще го провериме с пяна. А ти ако си държиш на думата принципнио съм готов да загубя 50лв , и да го надуеме и да видиме дали изпуска ? ко ще кажеш ? за облог говоря , не за цената на кулера
                    Иво ще ме извиняваш за ,обаче трябва да му отговоря на колегата.Та колега ,ако си ми чел постовете като цяло щеше да ти стане ясно че там където има облози и въобще хазарт мене ме няма Също така как мога да разбера от снимката че маркучите се били разложили Това което съм написал е от лично наблюдение,три такива кулера съм смъкнал от които единият е моя оригинален и всичките бяха омазнени покрай казанчето с входа и изхода,което ще рече че всичките са изпускали,кои повече кои по-малко.Не съм виждал и не съм и чувал освен от тебе за разложени маркучи на турбопътища Кулер на такива години в никакъв случай не може да е в перфектно състояние,особено с тези пластмасови казанчета които с годините се втвърдяват и стават по крехки и чупливи.Колега,другият път за да не правим спам както в темата на колегата ,да беше измил кулера и тоя разговор нямаше да го има
                    Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

                    Коментар


                      #11
                      извинен си :D
                      Italfan

                      Коментар


                        #12
                        други оферти
                        Italfan

                        Коментар


                          #13
                          всички ли са със сток кулери
                          Italfan

                          Коментар


                            #14
                            ключ
                            Italfan

                            Коментар

                            Working...
                            X