Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам: Скорости от Фиат 132

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам: Скорости от Фиат 132

    Здравейте, имам Лада с двигател от фиат скоростната кутия също е на фиат 131, само че е много къса и много бързо се изреждат скоростите като я поизнарежиш. Скоростната кутия на фиат 132 е по-дълга и е по-добра за тази концепция. освен моята Лада имаше още една със скорости от 132 и направо ме точкова на пътя. моля, някой ако може да намери скорости от фиат 132 да пише. също имало и някаква система която се слага под карбуратора и се зацепва на шайбата на коляновия вал. Ако някой продава такива части моля да пише. Мерси, предварително.

    #2
    не съм 100% сигурен но мисля че разликата не е в кутията а в диференциала! инъче може да се намери ск кутия от 132 В Русе обаче
    Italfan

    Коментар


      #3
      не знам мойе и тожа да е от значение но ладите биаха с еднакжи диференциали ( ладожи) а скоростите само имаха разлика и затожа си напражих такуж изжод

      Коментар


        #4
        PEPCHO_____ написа:
        не знам мойе и тожа да е от значение но ладите биаха с еднакжи диференциали ( ладожи) а скоростите само имаха разлика и затожа си напражих такуж изжод
        Успех с Кутията! но да ти кажа ладовите диференциали не са 100% еднакви не е изключено другия диференциал да е бил с малко по - "дълго" предаваателно число. Доколкото зная "2 зъба " е разликата. Но в кутиите на 04, 05, 07 Има вече и по - сериозни разлики :D
        Fiat Tipo 1.6 DOHC

        Коментар

        Working...
        X