Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спешно си търся лети джанти със или без гуми - 15', 4х98 мм.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спешно си търся лети джанти със или без гуми - 15', 4х98 мм.

    МОЛЯ АКО НЯКОЙ ПРОДАВА НЕЩО ИЛИ ЗНАЕ НЯКАКВО МЯСТО КАДЕТО ДА ПРОДАВАТ ДЖАНТИ ВТОРА УПОТРЕБА В РАЙОНА НА ПЛОВДИВ ИЛИ В СОФИЯ ДА КАЖЕ.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНОНяма смисъл от главни букви.Мoдераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Re: СПЕШНО СИ ТЪРСЯ ЛЯТИ ДЖАНТИ С ИЛИ БЕЗ ГУМИ 15 4X98

    Имам 4бр. почти нови са и джантите и гумите/195/50/15/.Намират се в софия.Под 650лв.не мога да ги дам,карани са 4месеца.
    Автомобилът е просто добавка към гумите иджантите

    Коментар


      #3
      дай някви снимки и ще си помисля

      Коментар


        #4
        Дай е-маил на ЛС,защото тука нещо не мога да кача снимка.
        Автомобилът е просто добавка към гумите иджантите

        Коментар


          #5
          Джантите

          Брато имам 4 броя джанти, само че са на Алфа Ромео. 15’ цоловиАко искаш мога да ти ги дам на добра цена!!!Пиши на скайпа ще ти пратя снимка
          Животът не се мери с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха ни!!!

          Коментар


            #6
            Re: СПЕШНО СИ ТЪРСЯ ЛЯТИ ДЖАНТИ С ИЛИ БЕЗ ГУМИ 15 4X98

            6muda написа:
            МОЛЯ АКО НЯКОЙ ПРОДАВА НЕЩО ИЛИ ЗНАЕ НЯКАКВО МЯСТО КАДЕТО ДА ПРОДАВАТ ДЖАНТИ ВТОРА УПОТРЕБА В РАЙОНА НА ПЛОВДИВ ИЛИ В СОФИЯ ДА КАЖЕ.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНОНяма смисъл от главни букви.Мoдераторски екип на fiat-bg.org
            здрасти колега имам 15-ки от фиат купе /оригиналните/ с две перфектни гуми 205_50_15 и две в добро сьстояние 195-50-15 ако имаш интерес звьнни 0899921302 цената им е 500лв.

            Коментар


              #7
              мерси колега ама не ми харесват как стоят на бравата

              Коментар


                #8
                Купувам 4 бр.джанти за FIAT ULYSSE гумите са 205/65/15. моля някой, ако има да ми отговори.БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО.

                Коментар


                  #9
                  тези харесват ли ти? без гуми за 200 са твой.ако те интересуват ще ти пратя още снимки
                  Прикачени файлове

                  Коментар

                  Working...
                  X