Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам предна броня за Типо, Здрава !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам предна броня за Типо, Здрава !

    Здравейте,търся да си купя предна броня за типото,ама да е с халогените,по възможност черна,щото зелен металик едва ли ще уцеля.Ако някой продава нека ми пише ЛС като напише цената и ако може и една снимка.Малко съм претенциозен,ама съм се нервирал-днес при италянеца ходих за броня,ама те там са много оръпани за много пари.От 20 брони,нямаше нито една грамотна.
    Fiat Tipo
    Corsa b комби !

    #2
    Предна броня

    Мога да ти предложа предна броня на грунд - подготвена за боя:Броня предна с дупки за халогени: 103.39 лв.тел.: 02/958-15-20тел.: 0878/528-342
    www.avtocasti.com
    skype:fanfast

    Коментар


      #3
      Re: Предна броня

      а в момента черна ли е, и не може ли да си остане така без боя да си е черна, щото и задната ми е черна.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        Може, но черното има оттенъци
        www.avtocasti.com
        skype:fanfast

        Коментар


          #5
          Добре ли си я рециклирал,лепена ли е,аве ще ми се да я видя,ако имаш пик постни,ако нямаш кажи аз ще помисля и ще ти кажа.Пък и цената с много странна точност си я написал,на какво се далжат стотинките и тия 3 лева ?
          Fiat Tipo
          Corsa b комби !

          Коментар


            #6
            В горния пост се изказах неподготвен, в подписа ти видях сайт с авточасти, предполагам че бронята е чисто нова или поне така ми се стори, като гледах ценовата листа.В понеделник ще ти звънна да се разберем кога да я взема. Потвърди ми само, че е нова.
            Fiat Tipo
            Corsa b комби !

            Коментар


              #7
              Нови части

              До колега нова е - правилно си видял нещата
              www.avtocasti.com
              skype:fanfast

              Коментар


                #8
                Във понеделник вечерта ще ти звънна (тогава взимам заплата) да се разберем кога да се видим и да я взема.П.П. Мойто типо е 94-та година (това с надутата маска отпред) надявам се бронята да стане,щото в ценовата листа пише нещо 93-та. Има ли разлика на предните брони на тези преди и тези след 93-та. ?
                Fiat Tipo
                Corsa b комби !

                Коментар

                Working...
                X