Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся Fiat Bravo TD100 или JTD !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся Fiat Bravo TD100 или JTD !!!

    Не знам дали е реалистично, но парите които предлагам са 3500 лв. и нито стотинка повече

    #2
    Няма шанс JTD за тия пари.
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      Е поне да е TD100, държа на двигателя ... външния вид не кара колата

      Коментар


        #4
        Колега и да намериш за тези пари,вярвай ми ще дадеш МИНИМУМ още хиляда лева за да го докараш в състояние годно за каране (лично съм минал по този път),ако все пак си склонен да дадеш още някои лев за читава кола виж тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=24271 можем да се разберем за цената
        На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

        Коментар


          #5
          то аз за моята дето дадох 5100 пак хвърлих още 1000 за да я вкарам в пътя, като хората, а още имам носачи да сменям и гуми да купувам...3500 са си доста малко пари за дизелак браво...ако вземеш кола за толкова особено посочената от теб Браво ТD100...ще му береш ядове...
          Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
          BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
          BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

          Коментар


            #6
            Знам колега мисълта ми беше ,че аз си взех ТД100 ГТ за тези пари и до момента съм вкарал в него почти двоино цената му и знам за какво става дума.Но просто го продавам защото с тая нафта вече е мъка, имам две коли и за едната не остава,та съм решил да минавам на бензин.
            На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

            Коментар


              #7
              знам едно

              В автокъща БАНИШОРА има едно не лошо Браво дизел. Има много лек удар отпред. 98 г. е, но е 75 к.с. най-слабия турбо дизел 1.9. Колата е доста запазена и мисля, че цената е много добра - 2500 лв.!!!!!!! можеш да го видиш, според мен си струва за състоянието в което е. Със сигурност ще ти свали поне 200 лв. от цената...Успех

              Коментар

              Working...
              X