Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто или Браво ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто или Браво ...

    Моля помогнете ,дайте съвет ... двуомя се коя кола е по-добре при положение,че сега ще взимам книжка (до 10тина дни) и следователно ще си купя и кола ... Пунтото е което ми предлагат е ’97г. с климатик,с АБС,серво,ел. стъкла и огледала 2 аербег-а за 3000 лв. ... Браво не съм намерил ... искам да ми кажете кое е по-евтино за поддръжка,кое колко харчи и такива общи работи ... Благодаря предварително !!!

    #2
    Re: Пунто или Браво ...

    el-ninho написа:
    Моля помогнете ,дайте съвет ... двуомя се коя кола е по-добре при положение,че сега ще взимам книжка (до 10тина дни) и следователно ще си купя и кола ... Пунтото е което ми предлагат е ’97г. с климатик,с АБС,серво,ел. стъкла и огледала 2 аербег-а за 3000 лв. ... Браво не съм намерил ... искам да ми кажете кое е по-евтино за поддръжка,кое колко харчи и такива общи работи ... Благодаря предварително !!!
    Здравейте,според мен Бравото е по-добър вариянт като изпълнение,но щом сте начинаещ шофьор добър вариант е Пунтото за по спокойно каране.Ако обаче ви се кара бърза и стабилна кола задължително Браво,но от 1,6 нагоре.Гарантирам вирче ако колата е в технически изправна ще я запомните завинаги.Ами успех с избора!
    Honda HR-V Vtec 4x4 2001g.

    Коментар


      #3
      Не разбрах само какво значение има мотора за стабилноста на автомобила.
      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

      Коментар


        #4
        Има значение не мотора, а модела по отношение на стабилноста, а по отношение на пъргавината има значение обема на мотора и кончетата му. Надявам се да няма неуместни въпроси по тая тема, за да може човека сам да прецени какво му е необходимо. Айде със здраве!!!
        Honda HR-V Vtec 4x4 2001g.

        Коментар


          #5
          Е пък ти за 3800-4000 лв. ще си вземеш доста прилично браво и то края на ’98. Само дето ще е TD100, а не JTD. Другия мотор е млако по-скъп и ако търсиш кола наистина добра ще дадеш поне 1000 лв. отгоре. Тук във форума се продаваше едно уникално JTD, но разбира се вече го лапнаха...
          www.CarProfi-BG.com
          Самонастройващ се газов инжекцион по OBD II.
          Зареждане и ремонт на автоклиматици.
          Най-атрактивните цени в София!

          Коментар


            #6
            Аз карам Пунто 1.8 HGT много съм доволен, но определено бих ти препоръчал JTD. Мисля че за 5 000 можеш да си намериш Пунто мк2 1.9 JTD, но са по скъпи за подръжка отколкото бензиновите. Като погледнах цените май читаво под 6 няма да намериш
            >>> PUNTO POWER - HGT<<<

            Коментар


              #7
              ПУНТО

              Аз съм за Пунто....Сменил съм 4 досега и не съм имал никакви проблеми....а поддръжката е без пари :D Само гледай да е 75, (т.е. 1,2 многоточкова инжекция)....успех колега

              Коментар


                #8
                да кажа само че стабилноста на браво 1.4 и 1,8 няма какво да я обсъждаме. Чети из форума - описано е навсякаде кой мотор с какво е проблемен.Ако нямаш пари - пунто - евтино ще го вземеш - евтино ще го караш,ако имаш парици браво е колата - отвсякаде е по-кола....ма за вс си има цена. До собствена преценка на възможностите е....и поздрави че си избрал марката!

                Коментар


                  #9
                  Ето ти едно предложение приятел http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=27661
                  VTS 16V

                  Коментар


                    #10
                    Еми какво да ти кажа за 3000 хубаво браво няма да намериш, аз моето го давам за 4200 като има проблем по боята на врататаи и само това. Иначе ми харчи 7/100 а го настъпвам стабилно. За подържане- все едно подържаш лада :D - супер евтино (моя преценка)Ако те интересува нащо малко по-скъпо - http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=28561

                    Коментар


                      #11
                      Пунто 1.2 16в и решаваш проблема. Върви много добре, не харчи много и е евтино за поддръжка. А ако успееш да намериш Пунто 1.6, още по-добре! Като за 1ва кола на начинаещ шофьор мисля че това е най-удачния избор. Успех в търсенето.
                      Fiat Punto 1.7TD
                      Mazda 626 2.0
                      Fiat Croma 2.4 Multijet

                      Коментар

                      Working...
                      X