Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся гуми, поне 195х13

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся гуми, поне 195х13

    Търся си поне 195х13.

    #2
    Колега и да гадае човек,няма да разбере какви гуми търсиш....195 х 13 цола ли .....13 отношение няма такъв модел,195 не съм виждал за 13 цола джанта....Пиши конкретен размер !!!
    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
    Fiat Punto 1.2 16v LPG

    Коментар


      #3
      etorrent написа:
      Колега и да гадае човек,няма да разбере какви гуми търсиш....195 х 13 цола ли .....13 отношение няма такъв модел,195 не съм виждал за 13 цола джанта....Пиши конкретен размер !!!
      мин 195/?/13 височината е според колкото има. който е наясно с размера знае.

      Коментар


        #4
        karal fiat написа:
        etorrent написа:
        Колега и да гадае човек,няма да разбере какви гуми търсиш....195 х 13 цола ли .....13 отношение няма такъв модел,195 не съм виждал за 13 цола джанта....Пиши конкретен размер !!!
        мин 195/?/13 височината е според колкото има. който е наясно с размера знае.
        А ми че то такива гуми под път и над път иди на един два вулканизатора и все някой ще ти изкара такива втора употреба и то горе долу биващи за лятото
        FIAT Bravo Club Plovdiv
        Con Asistencia di Veloce

        Коментар


          #5
          Абе колега и ти не знаеш кво търсиш...Как според колкото има...Все едно като търся гуми 14 цола да кажа дайте ми 185 на колкото има...те ако ти трябват на 55 да е мах...А ти дадът на 65 или на 70 оди ги сложи....
          Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
          Fiat Punto 1.2 16v LPG

          Коментар


            #6
            etorrent написа:
            Абе колега и ти незнаеш кво търсиш...Как според колкото има...Все едно като търся гуми 14цола да кажа даите ми 185 на колкото има...те ако ти трябват на 55 да е мах...А ти дадът на 65 или на 70 оди ги сложи....
            е хърби дай ми 205/45/13, 4 бр. толкова ли е трудно да се сетиш, че не търся стандартното. става и 205/225/65/13 дай сега си правя проекта/колата/ влизат всякакви.

            Коментар


              #7
              Е приятел не се изхвърляй с такива фрази..търси си и си прави проекта,пък гуми такива няма да намериш .... прати снимки на джантите да ги видиме....тва треа да е некоя тракторска джанта 7-8J......
              Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
              Fiat Punto 1.2 16v LPG

              Коментар


                #8
                etorrent написа:
                Е приятел не се изхвърляй с такива фрази..търси си и си прави проекта,пък гуми такива няма да намериш .... прати снимки на джантите да ги видиме....тва треа да е некоя тракторска джанта 7-8J......
                http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223489&photo=11

                Коментар


                  #9
                  Все пак успех...Дано си намериш...Пиши ако си намерил !!
                  Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                  Fiat Punto 1.2 16v LPG

                  Коментар

                  Working...
                  X