Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Еку-бош мотроник.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Еку-бош мотроник.

    Търся ЕКУ бош мотроник № 0261200716 от типо или темпра.Мисля че и на някои ланчии ги слагат.Малко снимки
    Прикачени файлове
    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

    #2
    Имам от типо 1,4, но за номера не съм сигурен. Ако те интересува, цената е 60 лв. с възможно договаряне, но мога да го доставя около 6-7 май. Тъй като не си от София, мога да го пратя по куриер на цитираните дати, а ти ще го имаш ден по-късно.
    Shit happens, sometimes...
    Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
    Marea 1.8 HLX - червена като аватара

    Коментар


      #3
      Знам че го разпродаваш даже трябва да си ме записал за ТПС-а.Сигурен ли си че е с бош твоето типо.
      Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

      Коментар


        #4
        И аз мисля, че съм си отбелязал това-онова. Компа, доколкото знам е универсален, понеже по едно време мислех да сменям мотора и ми казаха, че компа управлява всички 1,4 и 1,6 мотори, но в последствие си направих основен ремонт на моя мотор, така че не съм сигурен. Все пак, ще взема ЕКУ-то, пък ако ти върши работа, ще се разберем нещо. Все пак, останаха само 2-3 седмици до момента, когато нещата ще са налични в София и съответно из цялата страна. Просто ме катастрофираха в Бургас, а аз не пребивавам постоянно там и нито мога да снимам, нито да проверявам на момента. Смятам да сваля всички неща, за които е проявен интерес, пък ако не се окажат същите, здраве да е. Просто има едни 400 километра, които са ми пречка, но аз не съм виновен, че точно там ми потрошиха колата. Иначе, искам да дам възможно най-много части, вярно, че и аз зимам някакви пари за това, но алтернативата е колата да замине за скраб, така че донякъде помагам на колеги и донякъде си допълвам сумата от застраховката до някаква реална стойност. Ясно ми е, че няма да си избия парите, дето съм ги дал за тая кола, но не това ми е идеята. Искам да помогна на колеги срещу символични цени да получат това, което им трябва. Не съм проверявал по морги кое за колко върви, така че е възможно за разни неща да съм дал високи цени, но там е възможно договаряне. Сега нямам достъп до списъка със заявките, за да проверя каква цена съм обявил, но ако вземеш компа + ТПС-а ще има отстъпка за количество.
        Shit happens, sometimes...
        Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
        Marea 1.8 HLX - червена като аватара

        Коментар


          #5
          Re: Еку-бош мотроник.

          kimirai написа:
          Търся ЕКУ бош мотроник № 0261200716 от типо или темпра.Мисля че твоето трябва да е с магнет марели.Ако си бил с делко значи не става.
          имам тел.: 0898/214-681
          ALFA CROSSWAGON Q4 FIAT STILO 1.9JTD

          Коментар


            #6
            колега според мен си го закъсали мисля, че трябва да си промениш заглавиетозащото твоят компютър е MONOMOTRONIC 1.7и управлява и впръскване и запалване

            Коментар


              #7
              hf hpe написа:
              колега според мен си го закъсали мисля, че трябва да си промениш заглавиетозащото твоят компютър е MONOMOTRONIC 1.7и управлява и впръскване и запалване
              Защо да го променям.Защо бе човек не ме отчайвай.Да мисля че командва и впръскването и запалването но това проблем ли е при смяна.Обоснови се.Да -надиагностиката излиза МА1.7-какво означава това.
              Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

              Коментар


                #8
                Ами защото скоро ми трябваше същия и едвам го намерих след 2 месеца и то за 200лв.Човекът знаеше че са дефицит и не ми смъкна и 1лв от цената.Лошото беше, че при мен се оказа проблема другаде.

                Коментар


                  #9
                  не съм искал да те отчайвам, но това е истинатана 1.4 такъв се е слагал много рядкои ако се загледаш в кода на мотора-ти той е от новите делтимоделите които са с МОТРОНИК имат оделно запалване на магнети мареликато търсиш от ударена кола питай къде е седял компютърана старите седи в краката на пасажерадокато при теб е при десният калник

                  Коментар


                    #10
                    1115 написа:
                    Ами защото скоро ми трябваше същия и едвам го намерих след 2 месеца и то за 200лв.Човекът знаеше че са дефицит и не ми смъкна и 1лв от цената.Лошото беше, че при мен се оказа проблема другаде.
                    Ако ти е свободен щом не ти е бил там проблема можеш ли да ми го продадеш.И какъв ти беше проблема.
                    Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                    Коментар


                      #11
                      Ами в същност се оказа, че няма маса ЕКУ_то и колата въобще не палеше - беше на приятел и сега му се обадих.Има ЕКУ_то още.

                      Коментар


                        #12
                        Абе и маса пусках ама нъц.Какво ти правеше колата.
                        Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                        Коментар


                          #13
                          ЕКУ- то е най- здравата част от Фиата- не хвърляйте 100- 200 лв. на вятъра за някаква желязна кутия с 5 интегралчета и 10 жички, ако не сте го пробвали първо дали е от него и има ефект. :D :D :D
                          Brava 1.2 16V 82 к.с. 2000г.

                          Коментар


                            #14
                            Няма ли някой поне за проба,че ще я запаля тази кола.
                            Fiat Uno 1000 Fire- Fiat Tipo 1.4- Tempra 1.4 i.e. -Bravo-1.6 16v-Мареа-1.9JTD-.Lybra 1.9JTD-Старата любав Мареа-1.9 JTD Fiat Stilo 1.9 jtd MW-powered by Emzo

                            Коментар

                            Working...
                            X