Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Фиат Стило 2(3) врати 1.6 16V метан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Фиат Стило 2(3) врати 1.6 16V метан

    Ами очаквам оферти!

    #2
    Успех колега.Този сравнително рядък автомобил с тези изисквания дано го намериш по скоро.
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      1.6 16V търсиш с оригинална метанова уредба ли.Ако въобще има.
      Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

      Коментар


        #4
        Ами то може и да не е с фабрична уредба. Може и да е с газов инжекцион.П.С. Омръзна ми да се возя скъпо. Въртя доста километри градско и извънградско и ми трябва евтино гориво т.е. газ или метан.

        Коментар


          #5
          Фиат Мареа 1.6 16в (седан) МЕТАН!!!

          doofiat написа:
          Ами то може и да не е с фабрична уредба. Може и да е с газов инжекцион.П.С. Омръзна ми да се возя скъпо. Въртя доста километри градско и извънградско и ми трябва евтино гориво т.е. газ или метан.
          Аз продавам колега... Фиат Мареа 1.6 16в (седан) МЕТАН!!! Заводски метанов инжекцион!!! Климатроник,Нов внос..ако те интересува пиши
          Fiat Marea 1.6 16v Bipower
          Citroen Saxo 1.6 VTS 90 k.c.
          Citroen Saxo 1.6 16v 118 k.c.

          Коментар


            #6
            Re: Фиат Мареа 1.6 16в (седан) МЕТАН!!!

            Gangsta88 написа:
            doofiat написа:
            Ами то може и да не е с фабрична уредба. Може и да е с газов инжекцион.П.С. Омръзна ми да се возя скъпо. Въртя доста километри градско и извънградско и ми трябва евтино гориво т.е. газ или метан.
            Аз продавам колега... Фиат Мареа 1.6 16в (седан) МЕТАН!!! Заводски метанов инжекцион!!! Климатроник,Нов внос..ако те интересува пиши
            Колега Gangsta88, пусни снимки на двигателя, зареждачката, а може и на таблото. И VIN кода да не забравиш.
            Обичта е по - силна от омразата. Сърцето е по - силно от огорчението. Усмивката на душата е по - силна от мрака. Великодушието надмогва мъстта.
            Трезвен ТУК не пиша!
            Un Italiano Vero

            Коментар


              #7
              Абе да си кажа и аз продавам моита метанова мареика(седан) ама не е оригинален а поставен в Италия.Иначе колицата си върви чудесно
              кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

              Коментар

              Working...
              X