Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам трети стоп за Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам трети стоп за Брава

    Купувам трети стоп за Брава! Това е последното нещо от колата което не работи и не съм оправил, а много ме дразни неработещ. Като видя някоя Брава с работещ стоп се побърквам
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    #2
    Отвориго и смени диодите
    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

    Коментар


      #3
      bicho1976 написа:
      Отвориго и смени диодите
      Като вкарах колата в БГ преди 4 месеца работеше без 3 диода, после изгасна. Свалих го из4истих вс с спирт но неще и нз а е грозно като не работи. И ти ли си имал подобен проблем?
      Brava 103HP
      ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

      Коментар


        #4
        Да! Отворих го,смених диодите и познай не светна. Пистите се бяха окислилии прекъснали, нали сме в България не се отказах,познат електричарми пусна две жички по пистите и светна!!! :D
        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

        Коментар


          #5
          Как да сменим крушките на третия стоп :D
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            Хванах бащата и ми направи цяла нова платка в третия стоп, полира го с шлайф паста и е по-добре от нов Един нов струва 80лв, дай на някой жичкаджия да ти направи една платка, 10 диода и 2 съпротивления трябваха.Сложихме едни диоди, които са квадратни с по 4 крачета.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Да, абе май пак ще го свалям да видя ко ще стане. Нов наистина има за 70 лв., ноооо това е супер много, но 2-ра ръка, ако намеря ще е екстра :D
              Brava 103HP
              ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

              Коментар


                #8
                spark може ли по-подробно за съпротивленията?Колко ома колко вата? Какви диоди използва?

                Коментар


                  #9
                  Някой ако има проблеми с 3-тия СТОП да ме намери-скайп: burgiyata_acho , аз съм жичкаджия
                  Fiat brava 1.9 TD100

                  Коментар

                  Working...
                  X