Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам Браво

    Купувам фиат браво... или Брава около 2000 година..... от колата искам да е в перфектно техническо състояние,и да няма нужда от други ремонти освен от стандартните смени на ремъци , филтри, масло...... да има клима, ел пакет - стъкла + огледала (абе стандартните глезотии) .... а и да има оригинален касетофон с нетърпение очаквам предложения.... склонен съм да дам до 4200 лв (но само ако колата е наистина перфектна) не ми се ще да взема кола за 4000 и после да трябва да я ремонтирам за още 2000
    фиата си е фиат

    #2
    айде де .... знам че не искате да се разделяте с красавиците,ама трябва да има и за другите
    фиата си е фиат

    Коментар


      #3
      Погледн моито ама имаш доста завишени изискваня
      Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
      Alfa Romeo 146 1.9 JTD
      Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
      Alfa Romeo 155 2.0 8V

      Коментар


        #4
        Vlado_PK написа:
        Погледн моито ама имаш доста завишени изискваня
        какво няма твоето което аз искам??? защо са ми завишени??? хубавко е на външен вид..... е малко е по- старичко,ама ако е хубаво,не ми пречи да е с годинка две назад
        фиата си е фиат

        Коментар


          #5
          Само клима няма но пък според мен я давам на много добра цена, ако искаш да гледаш тел.: 0898/291134 и се разбираме
          Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
          Alfa Romeo 146 1.9 JTD
          Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
          Alfa Romeo 155 2.0 8V

          Коментар


            #6
            Vlado_PK написа:
            Само клима няма но пък според мен я давам на много добра цена, ако искаш да гледаш тел.: 0898/291134 и се разбираме
            еееее батко аз основно заради климатроника искам да сменям голфа 4е ми писна да карам на отворен прозорец в топлото време
            фиата си е фиат

            Коментар


              #7
              Това вече си е твоя преценка :D
              Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
              Alfa Romeo 146 1.9 JTD
              Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
              Alfa Romeo 155 2.0 8V

              Коментар


                #8
                Айде скачай на мойто и без това е в промоция в момента

                Коментар


                  #9
                  още предложения приемам
                  фиата си е фиат

                  Коментар


                    #10
                    Eдинствения вариант батка да си намериш добра кола за тези пари е ако някой е много на зор.Преди една година имах твоите изисквания +2еърбека и АБС и мога да ти кажа че парите са малко.Разгледай немското мобиле за да видиш цените.Хубаво Браво Брава е 2000 евро, а тези които са по автоморгите в БГ(автокъщите) там са по 700 евро.Като добавиш и 450 евро автовоз+печалбата на автоджамбазина и се получава цена три и нещо в БГ.

                    Коментар


                      #11
                      lubobg написа:
                      Eдинствения вариант батка да си намериш добра кола за тези пари е ако някой е много на зор.Преди една година имах твоите изисквания +2еърбека и АБС и мога да ти кажа че парите са малко.Разгледай немското мобиле за да видиш цените.Хубаво Браво Брава е 2000 евро, а тези които са по автоморгите в БГ(автокъщите) там са по 700 евро.Като добавиш и 450 евро автовоз+печалбата на автоджамбазина и се получава цена три и нещо в БГ.
                      намират се и хубави коли..... трудно е ,но се намират...... я да ми кажете ако знаете колко е данъка на 1.8i 115коня....
                      фиата си е фиат

                      Коментар


                        #12
                        tskostov написа:
                        lubobg написа:
                        Eдинствения вариант батка да си намериш добра кола за тези пари е ако някой е много на зор.Преди една година имах твоите изисквания +2еърбека и АБС и мога да ти кажа че парите са малко.Разгледай немското мобиле за да видиш цените.Хубаво Браво Брава е 2000 евро, а тези които са по автоморгите в БГ(автокъщите) там са по 700 евро.Като добавиш и 450 евро автовоз+печалбата на автоджамбазина и се получава цена три и нещо в БГ.
                        намират се и хубави коли..... трудно е ,но се намират...... я да ми кажете ако знаете колко е данъка на 1.8i 115коня....
                        аз ти пратих един номер. вероятно е да намериш там , това което търсиш.
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          Re: Купувам Браво

                          tskostov написа:
                          Купувам фиат браво... или Брава около 2000 година..... от колата искам да е в перфектно техническо състояние,и да няма нужда от други ремонти освен от стандартните смени на ремъци , филтри, масло...... да има клима, ел пакет - стъкла + огледала (абе стандартните глезотии) .... а и да има оригинален касетофон с нетърпение очаквам предложения.... склонен съм да дам до 4200 лв (но само ако колата е наистина перфектна) не ми се ще да взема кола за 4000 и после да трябва да я ремонтирам за още 2000
                          Продавам Фиат Браво 1.6 1998 г. 3750 лв.Колата е в перфектно техническо състояние.Направен е основен ремонт на двигателя.Сменени са съединител и повечето консумативи(кабели,свещи,бобина,термостат,накладки ).Пълно автокаско до 08 2008 г Гражданска отговорност.Карана е 2.5 години в БГ(13 000 км.)За всички ремонти има документи и гаранция(направени са в Александър Ауто-София).Продава се с комплект зимни и летни гуми.Колата е с 2 еърбега, ел.стъкла,ел шибедах има климатик,аларма и всички екстри за модела.Тел. за връзка 0888 68 72 71

                          Коментар


                            #14
                            ще помоля модовете да заключат тази тема.... колата е намерена,капарирана и само чака да я платя и да я отнеса... колата е на колегата от форума ivo098 ,предполагам че я знаете сърдечно благодаря на абсолютно всички
                            фиата си е фиат

                            Коментар


                              #15
                              tskostov написа:
                              ще помоля модовете да заключат тази тема.... колата е намерена,капарирана и само чака да я платя и да я отнеса... колата е на колегата от форума ivo098 ,предполагам че я знаете сърдечно благодаря на абсолютно всички
                              ай честито. и то какво стана от 1,2 на 1,8 а?
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X