Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам платка от контактен ключ Марея/Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам платка от контактен ключ Марея/Брава

    Ето това е :
    Прикачени файлове
    МАРЕЯ 1.8 16V HLX 98
    БРАВА 1.8 16V ELX 96

    #2
    колега имам такава или по точно цял клич 0899921302

    Коментар


      #3
      Или цял син ключ с бутон
      МАРЕЯ 1.8 16V HLX 98
      БРАВА 1.8 16V ELX 96

      Коментар


        #4
        син ключ с бутон

        Все още търся да купя син ключ с бутон
        МАРЕЯ 1.8 16V HLX 98
        БРАВА 1.8 16V ELX 96

        Коментар


          #5
          Е този твоя явно неще да работи - какво прави/неправи?

          Коментар


            #6
            Търся си втори ключ / по точно ми трябва платката /Моята платка като и поставя нови батерии не свети диодчето и. Поразгледах схемите на платката и видях един PIC 16С84 два транзистора и един кварц за който не съм сигурен дали е кварц. Но за PIC а му трябва кварц и затова си мисля че е. Свалих схемата на PIC а и в събота и неделя ще умувам. Иначе другия ключ вече си работи нормално с централното и алармата.При теб как е? Работи ли всичко след програмирането. Имам в предвид да не се е заключила паметта след определен брой заключвания/ отключвания на колата.
            МАРЕЯ 1.8 16V HLX 98
            БРАВА 1.8 16V ELX 96

            Коментар


              #7
              Румен Георгиев написа:
              Търся си втори ключ / по точно ми трябва платката /Моята платка като и поставя нови батерии не свети диодчето и. Поразгледах схемите на платката и видях един PIC 16С84 два транзистора и един кварц за който не съм сигурен дали е кварц. Но за PIC а му трябва кварц и затова си мисля че е. Свалих схемата на PIC а и в събота и неделя ще умувам. Иначе другия ключ вече си работи нормално с централното и алармата.При теб как е? Работи ли всичко след програмирането. Имам в предвид да не се е заключила паметта след определен брой заключвания/ отключвания на колата.
              Ами при мен варианта е тестов само и не съм си играл отдавна.По твоя проблем:1. Да има кварц и от изпускане може (много рядко) да се е повредил.2. При мен проблема беше същия и се оказа на копчето лоша спойка.

              Коментар


                #8
                Копчето съм го проверил - работи. Светодиода също работи
                МАРЕЯ 1.8 16V HLX 98
                БРАВА 1.8 16V ELX 96

                Коментар

                Working...
                X