Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си Браво или Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    А нещо път към софия или скоро нямаш
    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
    Alfa Romeo 155 2.0 8V

    Коментар


      #17
      Много работа имам в Разград.Трябва да разглобявам един Нисан че хората напират за части пък и съм блокирал там 3-4000 лева, така че най вероятно трябва да посетя банката за заем че много ми трябва кола.Не мога да кажа нищо.Надявам се че все някъде в Разград ще излезе нещо читаво ако не автобуса друса друса и в София

      Коментар


        #18
        Ти май не ситърсиш кола!
        Фиат Брава 1.4 12V 1998г

        Коментар


          #19
          bicho1976 написа:
          Ти май не ситърсиш кола!
          извинявам се на колегата чиято е темата, ама аз търся наистина, а в моята тема никой не иска да предложи кола що толкоз трудно се намират хубаво фиати???
          фиата си е фиат

          Коментар


            #20
            Намират се адски трудно хубави Фиати това е факт.Оня ден съм се стъкмил с парите в джоба и със сериозното намерение да направя много компромиси със себе си и да взема един Фиат Браво 97 1.6 16V само че коли който работят на 3 цилиндъра аз не купувам.А колегат дето казва че май не си търся кола може да погледне от кой град съм (Разград) и да си направи сметка дали си заслужава да мина 350км до София или Перник да видя един Фиат?Дайте нещо по наблизо Шумен Русе Търговище може и Варна дори ама София си е далече.Има един колега от Шумен само че нито цена казва нито снимки слага.Така че е лесно да се приказва отстрани ама като гледам колко кочини продават с разбити двигатели и ги хвалят че били перфектни...

            Коментар


              #21
              Във Вторник сигурно ще мръдна до Варна да видя и тама какво има какво няма и ако не си намеря нищо и там ще се откажа да търся Фиат.Ще взема едно Клио 95 за 2500лв.Може да е малко тясно че съм 110кг и като затворя вратата ми опира рамото в страничното стъкло но какво да се прави.Като няма Фиати..

              Коментар


                #22
                Чакаи малко колега не знам защо се заяждаш с моита оферта аз 2пъти ти предложих и спрях не виждам какво ти е виновен някои че пкри тебе е пълно с кокошарници
                Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                Alfa Romeo 155 2.0 8V

                Коментар


                  #23
                  Не се заяждам с офертата ти Владо.Просто си ми малко далеч и това е проблема.

                  Коментар


                    #24
                    В София без кола няма да се върнеш, ще изхарчиш същите пари докатосе моташ из нашият регион.Азмислех от там да си купя но за късмет намерих една Брава в Шумен,от автовоза я смъкнах, можеби се сещаш.Затова хващай приятел и газ в София ,а и Дупница е близко.
                    Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                    Коментар


                      #25
                      Мисля да в Понеделник да отида до Шумен че гледам че има прилични коли на добри цени.Приказвах по телефона с един пич от Щумен и ми каза че има на 3-3500 браво с клима.За Брава не се натискам щото са малко по скъпи.Иначе ходих в Киченица и се нагледах на трошляци на дебели цени, а за Гецово да не говорим- там е като автоморга.Ако не намеря в Шумен тогава със сигурност ще отида до София и Дупница

                      Коментар


                        #26
                        Колеги вчера ходих в Шумен и бях приятно изненадан от богатия избор на коли с прилична цена и качесво.Утре или вдругиден ще отида пак със сериозното намерение да си купя едно Браво.Ако има оферти от Шумен пишете.Търся Браво с клима 1.6 или 1.8 може и дизел JTD.Сколонен съм да се разделя с 4000лв

                        Коментар


                          #27
                          Колеги след дълго търсене и много циганско пазарене най накрая и аз се сдобих с Фиат Браво.Взех го за 3300лв от една автогъща в Шумен.1.6 е с клима уж и не е много учукана.За тия пари не можа да се очаква нещо грандиозно но важното е да е здрава и да няма пройшествия.Модераторите ако обичат да заключат темата ми

                          Коментар


                            #28
                            Re: Търся си Браво или Брава

                            Oktavian написа:
                            Искам бензинова кола 97-98 година.Климатик.Колебая се между 1,6 и 1.8 кубика двигатели.И двата стават стига колата да си заслужава.Имах Нисан Алмера ама нещо не ми върви с нисаните.Ако има газова уредба съответно ще съм и по щедър.Готов съм да се разделя с 3500-3700 и до 4200 за модел с газ.Чакам оферти.Само да са сериозни че другата седмица смятам да съм вече мобилен.Пък и съм чак от Разград , не ми се разкарва напразно
                            Продавам Фиат Браво 1.6, 1998 г., 3750 лв.Колата е в перфектно техническо състояние.Направен е основен ремонт на двигателя.Сменени са съединител и повечето консумативи(кабели,свещи,бобина,термостат,накладки ).Пълно автокаско до 08 2008 г Гражданска отговорност.Карана е 2.5 години в БГ(13 000 км.)За всички ремонти има документи и гаранция(направени са в Александър Ауто-София).Продава се с комплект зимни и летни гуми.Колата е с 2 еърбега, ел.стъкла,ел шибедах има климатик,аларма и всички екстри за модела.Тел. за връзка 0888/68-72-71

                            Коментар

                            Working...
                            X