Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си Браво или Брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся си Браво или Брава

    Искам бензинова кола 97-98 година.Климатик.Колебая се между 1,6 и 1.8 кубика двигатели.И двата стават стига колата да си заслужава.Имах Нисан Алмера ама нещо не ми върви с нисаните.Ако има газова уредба съответно ще съм и по щедър.Готов съм да се разделя с 3500-3700 и до 4200 за модел с газ.Чакам оферти.Само да са сериозни че другата седмица смятам да съм вече мобилен.Пък и съм чак от Разград , не ми се разкарва напразно

    #2
    колега имаш лично съобщение
    Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
    Alfa Romeo 146 1.9 JTD
    Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
    Alfa Romeo 155 2.0 8V

    Коментар


      #3
      Имам друг път.Няма никакво лично съобщение

      Коментар


        #4
        Re: Търся си Браво или Брава

        Oktavian написа:
        Искам бензинова кола 97-98 година.Климатик.Колебая се между 1,6 и 1.8 кубика двигатели.И двата стават стига колата да си заслужава.Имах Нисан Алмера ама нещо не ми върви с нисаните.Ако има газова уредба съответно ще съм и по щедър.Готов съм да се разделя с 3500-3700 и до 4200 за модел с газ.Чакам оферти.Само да са сериозни че другата седмица смятам да съм вече мобилен.Пък и съм чак от Разград , не ми се разкарва напразно
        Здравей колега,продавам си Бравото 97 1.6 16V с газ-напълно оборудвано и обслужено. Аз съм от Шумен и се извинявам че не ти пращам снимки, но днес реших да продам една от двете ми коли.Тел ми е 0887697132.
        Honda HR-V Vtec 4x4 2001g.

        Коментар


          #5
          Прати някоя друга снимка на колата и кажи някаква цена за да знам дали да идвам до Шумен да я гледам.Ако се притесняваш нещо пиши на лични

          Коментар


            #6
            Oktavian написа:
            Прати някоя друга снимка на колата и кажи някаква цена за да знам дали да идвам до Шумен да я гледам.Ако се притесняваш нещо пиши на лични
            Нищо не ме притеснява колега, просто нямам снимки в момента да ти пратя. Само за инфо. колата е на 71 000 км. и ще се убедиш на живо. Тук имам снимка на джипа ми, но фиата се вижда от далече, Пращам ти я.
            Honda HR-V Vtec 4x4 2001g.

            Коментар


              #7
              аз мога да ти предложа товаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=25097

              Коментар


                #8
                Благодаря колега но за сега съм се спрял на варианта за Браво или брава.Мога да направя компромис с двигателя но само за 1.9JTD.Иначе офертата не е никак лоша.Другата седмица ще пътувам малко повече и ако няма нищо ново може да мина да я видя

                Коментар


                  #9
                  Днеска карах една брава 1.8 и замалко да я прегрея.Работеше като дизел и явно беше сцепен блока защото на второто изфорсиране вдигна над 110 градуса.Перката изобщо не се включи.Общо взето не става.Явно читавите фиати са рядкост.Все пак ако има пишете

                  Коментар


                    #10
                    Oktavian написа:
                    Днеска карах една брава 1.8 и замалко да я прегрея.Работеше като дизел и явно беше сцепен блока защото на второто изфорсиране вдигна над 110 градуса.Перката изобщо не се включи.Общо взето не става.Явно читавите фиати са рядкост.Все пак ако има пишете
                    Здравей отново, колега. Здравото Браво което търсиш е на 50км. от теб и се намира в Шумен.Убеден съм че ще го харесаш!!!!!!Останалото е от теб. Тел.0887697132
                    Honda HR-V Vtec 4x4 2001g.

                    Коментар


                      #11
                      Може би е така колега ама събота и неделя ще ходя в Търново по работа а понеделник съм на работа.Така че ако ще правим нещо ще е вторник или сряда.Ако има имаш път към Разград понеделник може да изляза за половин час от работа да я видя.Сега правя тес драйв на един Роувър дизел но май му е заминало турбото и едва ли ще го взема така че още сериозно си търся кола

                      Коментар


                        #12
                        Всяка събота съм в Разград по работа,но тая ми е изключение и ще съм в Търговище утре по обяд.Ако искаш се обади да се видим. Аз ще съм с Бравото че ми е много икономичничко на газ.Следващата седмица съм си в Шумен,но и аз като теб съм на работа.Обади се когато имаш време,Бравото ми ще те очарова
                        Honda HR-V Vtec 4x4 2001g.

                        Коментар


                          #13
                          Колеги колицата може да няма газово че си намерих и мисля да си сложа сам.Приемам оферти всякакви че се нагледах напоследък на кочини и вече ми се иска да се обзаведа с нещо качествено

                          Коментар


                            #14
                            Колега ела до Перник или София където ти удобно да си вземеш истинска кола :D гарантирам че после ще правиш така и няма да имаш никакви ядове с колицата
                            Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
                            Alfa Romeo 146 1.9 JTD
                            Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
                            Alfa Romeo 155 2.0 8V

                            Коментар


                              #15
                              Хубаво Владо ама това са 400км и както нямам кола...Не знам как ще стане работата.Защо живея в тоя Дели Орман?Тука има само таралясници

                              Коментар

                              Working...
                              X