Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Решетка за Типо

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Решетка за Типо

    Привет - търся решетка за Типо(тази която е между фаровете)Цвета не е от значение - само да е здраваОт Пловдив съм
    Прикачени файлове
    http://karate-bg.com
    Пътна помощ в София

    #2
    Re: Решетка за Типо

    Funakoshi написа:
    Привет - търся решетка за Типо(тази която е между фаровете)Цвета не е от значение - само да е здраваОт Пловдив съм
    Решетка нямам, но предлагам цялата кола за който проявява интерес:Продавам Фиат Типо 1,4 mi.-70к.с. 1992 годЦвят Бордо -5 вратиЛяти джанти,Аларма,Централно,Ел.стъкла,Халогени,Стерео уредба "Blaupunkt"(с вграден антирадар)Нови гуми,Нови пр.и задни накладки,Нови задни Сп. цилиндри,Нови амортисьори,Перфектна предница и двигател.Сменени масла,Бензинов,маслен,въздушен филтър,Ангренажен и пистов ремък+ролка .Купето е перфектно без точка ръжда.Който желае може да огледа и отдоло.Километрите не смея да твърдя ,че са реални ,но лично аз я изкарах от гаража наиталианския собственик.Платени вс.такси и данъци,застраховкаЦената е 2666 лв.При интерес изпращам снимки.гр.Пазарджик- тел.0877611550
    Прикачени файлове

    Коментар


      #3
      Re: Решетка за Типо

      Funakoshi написа:
      Привет - търся решетка за Типо(тази която е между фаровете)Цвета не е от значение - само да е здраваОт Пловдив съм
      При нас само нова - 46лв.

      Коментар


        #4
        Аз имам една мога да ти я дам за 10 лв. В събота най-вероятно ще пътувам до Пловдив. Ще съм за една вечер там. Кусура и е че ги няма зъбчетата и се захваща само на рапидки, но и на мойто типо съм с таква! Пиши лично, ако те интересува!
        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

        Коментар


          #5
          Благодаря на отзовалите се - решетка намерихТемата е за затваряне
          http://karate-bg.com
          Пътна помощ в София

          Коментар

          Working...
          X