Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам крайно гърне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам крайно гърне

    Купувам крайно спортно гърне за Фиат Мареа 1.8 16V.Сега като махнах катализатора също свалих и гърнето до него и сложих една 80 см. тръба. Сега има лек звук, но ми се изка да взема едно крайно да не бучи много. Разполагам до 80 лв. гледам, че мога да взема НЕС СПОРТ, но се притеснявам да не бучи много на извън градско като тръгна.Очаквам вашите мнения и предложения предварително ви благодаря на всички!

    #2
    Re: купувам крайно гърне

    devils_2006 написа:
    Купувам крайно спортно гърне за Фиат Мареа 1.8 16V.Сега като махнах катализатора също свалих и гърнето до него и сложих една 80 см. тръба. Сега има лек звук, но ми се изка да взема едно крайно да не бучи много. Разполагам до 80 лв. гледам, че мога да взема НЕС СПОРТ, но се притеснявам да не бучи много на извън градско като тръгна.Очаквам вашите мнения и предложения предварително ви благодаря на всички!
    Имам от Фиат Браво средно и крайно гърне Суперспринт, ако става за Марея пиши лично.

    Коментар


      #3
      гърне

      търся си само крайно гърне. А Нес Спорт, къде в пловдив мога да намеря с един отвор.

      Коментар


        #4
        Re: гърне

        devils_2006 написа:
        търся си само крайно гърне. А Нес Спорт, къде в пловдив мога да намеря с един отвор.
        Бате моля те пиши ми после лично като вземеш спортното да те питам една работа
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          #5
          защо

          какво ще стане, ако се сложи да не съм единствения?

          Коментар


            #6
            гърне

            търся гърне, като това може и едноцефка.
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              спортно гърне

              Колеги от Пловдив, които сте вземали кажете откъде да си взема гърне Нес Спорт в Пловдив.

              Коментар

              Working...
              X