Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам букса за термо-датчик на радиатора.Няма я в магазина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам букса за термо-датчик на радиатора.Няма я в магазина

    Здравейте,разпитах в няколко магазина за авто част и това което ми трябва го няма.това на снимката е буксата която влиза в предният радиатор и до колкото знам това е датчикът за включване на перката. Ако някой знае магазин от където да я купя или да я купя или пък някой продава някоя Темпра на части да свирка. ще съм много благодарен
    Прикачени файлове
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    #2
    Ewing написа:
    или пък някой продава някоя Темпра на части да свирка. ще съм много благодарен
    Има една разколачена темпра комби в морга, намираща се точно срещу OMV на северната околомръсна дъга.Нямам идея какво е останало около нея.
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #3
      мерси много, ама ще пробвам някъде по наблизко и ак оняма ще се разходя и до там. а по този пожод къде точно е тази морга. северната дъга покрай Люлин ли е или около обеля и надежда. че не се ориентирам мнгоо по околовръсното
      Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
      182A4.000 IAW49F
      LPG - Lovato EasyFast
      ----------------------------
      "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

      Коментар


        #4
        Ewing написа:
        мерси много, ама ще пробвам някъде по наблизко и ак оняма ще се разходя и до там. а по този пожод къде точно е тази морга. северната дъга покрай Люлин ли е или около обеля и надежда. че не се ориентирам мнгоо по околовръсното
        Не, северната дъга е от горнобански към младостите.Говоря за второто ОМВ дето е между разклона за Симеоново и разклона за Бистрица.
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          не е истина как съм се обаркал, все си мислех че към надежда е север но нищо де, мерси още веднъж за инфото определено мога да преслушам темпричката и за други чаркуляци.благодаря пак
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар


            #6
            датчик

            Провери тук http://www.axm-auto.com/ , даваш заявка по нета. Пичовете са точни ,пратихами дръжки за бравата по куриер.
            Фиат Брава 1.4 12V 1998г

            Коментар

            Working...
            X