Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся си сребриста Брава-намерих!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся си сребриста Брава-намерих!!!

    За година на производство не държа особено, искам задължително да има работещ климатик и ако може халогени. Искам и огледалата да са в цвета на купето , ама това на последно място и няма да издребнявам толкова. Заделил съм 3200-3500, в този диапазон ако може да се вместим...От Сф съм, би било хубаво и колата да е наоколо! А, и моторчето да е 1.6
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
    Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
    Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

    #2
    Колега, аз имам такава Брава, НО няма клима, няма и халогени, огледалата вече са в цвета на купето и мотора е 1,4 12в на газ, април 1998г.Но повярвай ми за тези пари само мога да те повозя.Не ти пиша за да ти продам, а за да имаш предвид че за толкова пари после пак яко ще се псуват фиатите....
    Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
    Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
    ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

    Коментар


      #3
      На Горубляне търговците,,ако мога да ги нарека така "Ще ти вземат паричките и после се почват приказките че Фиат е най чупливата кола и другите глупости които неса малко изговорени.
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Знам бре, юнаци! Аз хубав Фиат си имам. Ама и една Бравка искам. Хубавиците от край време ме привличат, карах такава за пръв път 98 г. и бях изумен от формите й, от лекия волан и тн, и тн, и дори да не е много в кондиция колицата, мисля че имам времето и възможностите да я направя както ми харесва и да мога да й вярвам, разбира се Пък може и повече да се отпусна, знае ли човек
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #5
          абе стига с тоя мит, че скъпа ли е колата значи е хубава и евтина ли е значи е боклук. аз мога да пусна боклук позакрепен на много висока цена и веднага да се лепне някой с вашите мисли. моето браво го взех за 3300 преди 4 месеца, с клима, с 1.6 двг, края на 97 год и колата беше/е супер, просто съм без забележка! докато навсякъде бяха по 4 бона и то не нов внос, аз толкова я взех, без предрасъдици за цените. извинявам се за спама
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            pakumba написа:
            абе стига с тоя мит, че скъпа ли е колата значи е хубава и евтина ли е значи е боклук. аз мога да пусна боклук позакрепен на много висока цена и веднага да се лепне някой с вашите мисли. моето браво го взех за 3300 преди 4 месеца, с клима, с 1.6 двг, края на 97 год и колата беше/е супер, просто съм без забележка! докато навсякъде бяха по 4 бона и то не нов внос, аз толкова я взех, без предрасъдици за цените. извинявам се за спама
            Абсолютно съм съглсен с тебе - но това е повече изключение, отколкото правило.Ти си случил или поне добре си преценил, но няма гаранция че пак така ще стане. Общо казано - по читавите коли са се продавали по-скъпо в Италия или другаде и съответно и тук са малко по-скъпо - говорим за 500-1000лв разлика. Естествено джамбазина гледа да спечели колкото може повече, ама като я е купил скъпо я товари по-малко щото знае че иначе няма да може да я продаде. Другия момент е че като видиш една кола и те грабне - взимай, пък после ще се оправяш. Като избирах моята Брава можех да взема с 1000лв по-евтини, но по стара година и доста умърлушени коля - а моята си беше светулка като я взех - затова и направих компромиса да нямам клима, за който всяко лято се проклинам.
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #7
              Срещнах една лъскава Бравка, края на 99 год. с 1.2 двигател на 4600! Някой има ли впечатления от този мотор, върви ли добре Бравата с него и други подобни въпроси... Ако имате опит, споделете
              Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
              Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
              Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

              Коментар


                #8
                la squadra azzurra написа:
                Срещнах една лъскава Бравка, края на 99 год. с 1.2 двигател на 4600! Някой има ли впечатления от този мотор, върви ли добре Бравата с него и други подобни въпроси... Ако имате опит, споделете
                Много добър мотор, изключително здрав и надежден.Пластмасовите колектори обаче възпрепятстват поставянето на обикновена газова, трябва газов инжекцион.
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  la squadra azzurra написа:
                  Срещнах една лъскава Бравка, края на 99 год. с 1.2 двигател на 4600! Някой има ли впечатления от този мотор, върви ли добре Бравата с него и други подобни въпроси... Ако имате опит, споделете
                  С тоз двигател само пенсионерско и спокойно каране, а познай какво става на дълъг път с 4 души в колата+багаж и пусната клима... мъъкааа Градско гори като 1.6... или по-малко, ама със много спокойно каране. А за надежността... незнам..., много зависи от предишния собственик, защото туй 1.2 ако е било гонено познай ... може и 1.3 да е вече
                  Fiat Bravo 80 16V

                  Коментар


                    #10
                    1.2 с 5 човека и багаж по баир е зор. Изпреварването понякога е голямо приключение, но като цяло съм доволен
                    Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                    Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                    Коментар


                      #11
                      Дааа ... изпреварване... на извънградско... все 3-та 4-та на по 5000 оборота и все ще се намери някой да ти светка отзаде, ама той от де да знае, че ти го цедиш на макс. туй мънинкото 1.2 А и все пак аз съм с Браво, Бравата повече натежава...
                      Fiat Bravo 80 16V

                      Коментар

                      Working...
                      X