Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

трябва ми емблема за Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    трябва ми емблема за Пунто

    Става въпрос за тази отпред на капака с лентите.

    #2
    По морги те няма ли? Другия вариянт е да си направи една отливка от някой познат, аз така си направих страничната "55" с един познат зъботехник и стана идеална.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      !

      Обикалях,но ги продават заедно с капака ако е здрав.Пък и тук не видях кой знае колко такива коли за части.Иначе в магазините има за какво ли не по 3-4 лева но точно такава няма.Купих преди време от кръглите накоито пише FIAT ,но много грозно стои и я свалих-сега стои в багажника.

      Коментар


        #4
        Re: !

        leone написа:
        Обикалях,но ги продават заедно с капака ако е здрав.Пък и тук не видях кой знае колко такива коли за части.Иначе в магазините има за какво ли не по 3-4 лева но точно такава няма.Купих преди време от кръглите накоито пише FIAT ,но много грозно стои и я свалих-сега стои в багажника.
        имам емблема от пунто кажи молко даваш и да ти я пращам.оригинална си е ама аз махнах всички емблеми.

        Коментар


          #5
          Имам 10 лв. Оригинална!Пращам с еконт!

          Коментар


            #6
            Zender, ако колегата Леоне си е намерил вече емблема, аз бих я взел твоята! 088 7747512
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
            Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
            Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

            Коментар


              #7
              la squadra azzurra написа:
              Zender, ако колегата Леоне си е намерил вече емблема, аз бих я взел твоята! 088 7747512
              Явно си е намерил! Звънни ми утре да се разберем! 0887216634

              Коментар

              Working...
              X