Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам оригинален касетофон за Фиат

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам оригинален касетофон за Фиат

    Здравеите поради несериозноста на един колега които ми обеща че ще ми продаде касетофона си ,но вече две седмци ме размотава да чакам.Та които има предложения да ги казва.Става въпрос за браво/а мареа.Само ако може в предложенията да бъде включено модел и цена!
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    #2
    Забравих да кажа Цената да е приемлива
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    Коментар


      #3
      Aми ти кажи кой модел ти трябва...Защото има доста рановидности на оригиналния касетофон

      Коментар


        #4
        Колега не ме бърка.Да има нещо там да свирука че в колата е тихо и пусто само аз си пея и взима да ми писва.
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          #5
          Ами аз имам един , обаче нямам снимки Модела е от първите ,тъй като бравото ми е произведено Декември 1995г.Ако си заинтересуван,мога да намеря снимки от интернет.Намерих.Ето една снимка на същия тип AD 182 L.Предложи ми цена, а аз ще ти кажа дали ме устройва.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            За 40лв. ставаш собственик на този: 0898 549 110
            Прикачени файлове

            Коментар


              #7
              snaiperisto написа:
              За 40лв. ставаш собственик на този: 0898 549 110
              Ако поемеш куриера го отнасям :D
              кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

              Коментар


                #8
                rercho написа:
                snaiperisto написа:
                За 40лв. ставаш собственик на този: 0898 549 110
                Ако поемеш куриера го отнасям :D
                Не думай...

                Коментар


                  #9
                  snaiperisto написа:
                  rercho написа:
                  snaiperisto написа:
                  За 40лв. ставаш собственик на този: 0898 549 110
                  Ако поемеш куриера го отнасям :D
                  Не думай...
                  Че що аз ти предлагам оферта
                  кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                  Коментар


                    #10
                    rercho написа:
                    snaiperisto написа:
                    rercho написа:
                    snaiperisto написа:
                    За 40лв. ставаш собственик на този: 0898 549 110
                    Ако поемеш куриера го отнасям :D
                    Не думай...
                    Че що аз ти предлагам оферта
                    Да де ... и аз в момента я обмислям...ама ми звучи така : отивам до офис на Еконт (2-3литра газ в задръстването и 1.40лв. СМС за синя зона ) , плащам 6-8лв. на Еконт за да ти доставят моя касетофон и след това операцията с ходенето до Еконт се повтаря за да си взема парите...та 2 по 3литра газ-7лв. + 8 на Еконт + 2 по 1.40 за СМС ....дали да не ти го докарам до Плевен ... а ? Що бе ... не си завреш...офертата...някъде...???Колега, по спокойно го давай! Считай това за неофициално предупреждение.Модераторски екип на fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=15902
                      2015 Renault Megane Expression GT
                      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                      Всичко за FIAT Bravo 2007

                      Коментар


                        #12
                        А аз мога да кажа само че може да се счита за преключена темата.Относно пича дето прави тънките сметки нямам думи.Обадих му се днеска бях готов да го взема за моя сметка дори и без да му правя пазарлък за парите,а тои "ооооооооооо не ми се разкарва до куриер .."Дрън Дрън ами аджаба за кво си ми писал че го продаваш кат си видял че съм от Плевен а ти представлява ГОЛЯМ проблем да ми го пратиш п.п.Колегата MrElectro излезе наи сериозен за което му благодаря много
                        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                        Коментар


                          #13
                          rercho написа:
                          snaiperisto написа:
                          За 40лв. ставаш собственик на този: 0898 549 110
                          Ако поемеш куриера го отнасям :D
                          Това ми звучи като подигравка ... би трябвало да те е срам , аз дадох 29лв. за парче пластмаса за да скрия горе-долу дупката от касетофона а на тебе ти давам целия касетофон за 40 и ти си правиш гавра с мене...днес като ми се обади още не бях прочел последното ти гениално изказване , иначе нямаше да звуча толко любезно по телефона... Що не дойдеш до София да си го вземеш като ти не си по тънките сметки...само на 10лв. метан си...???

                          Коментар


                            #14
                            Остави тва де тсъм го написал то е ясно че не си усетил че се маитапя.Ама кажи защо въобще ми го предложи тоя касетофон като си нямал намерението и желаниети да го пращаш по куриер.А това аз защо да не доида до софия си има много причини които несмятам да ги казвам тук, иначе не ме бърка.Но моляте отговори ми за мое лично успокоение и душевен мир защо ми го предложи тоя касетофон.
                            кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                            Коментар


                              #15
                              Чакайте да се намеся в спора ви - ама някой от вас знае ли че куриерите ВЗЕМАТ и ДОСТАВЯТ от/на МЯСТО - т.е. никой няма нужда да се разкарва до никъде и да прави тънки сметки.Ако обаче продължавате в този дух ще се наложи да разчистя темата или направо да я изтрия.Щом не ви бива да се раберете като хора - на ЛС си спорете колкото искате.
                              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                              Коментар

                              Working...
                              X