Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувавам Fiat Brava 1.6 16V 100-ина коня

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувавам Fiat Brava 1.6 16V 100-ина коня

    Реших да си купя Fiat Brava 1.6 .Изчетох доста форуми мнения и прочие .... стигнах до извода че 1.6 16V е най-офертен като двигател мощност ,прерових i.mobile.bg от долу до горе и стигнах до извода че повече от 5 и 500 няма да отделя защото и нямам много пари. Харесах 3-4 коли, но толкова. Държа на : Бордови, ел.стъкла, КЛИМАТРОНИК , и хидравлика. Стигнах до извода, че колите от крайни клиенти /не от автокъщи/ до някаква степен са по-офертни Ако някой предлага нещо подобно нека пише до 2-3 дена Ако можете обяснете ми ако си зема Brava с имобилайзер какво трябва да има тази кола свързано с имобилайзера .Не разбирам много това ще ми е и първата кола надявам се да ми пообясните това онова
    "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
    "What do you do to help save the world?"

    #2
    прерових i.mobile.bg от долу до горе и стигнах до извода че повече от 5 и 500 няма да отделя
    Грешка! Поразгледай някоя и друга брава на живо и тогава решавай повече от колко няма да отделиш.
    Държа на : Бордови , ел.стъкла ,КЛИМАТРОНИК , и хидравлика
    Защо си мисля, че бордовия компютър е рядка екстра? За останалите няма да имаш проблеми, има доста такива коли, ама бордовия... не знам.
    Ако можете обяснете ми ако си зема Brava с имобилайзер какво трябва да има тази кола свързано с имобилайзера.
    Имобилайзерът е заводския Fiat Code. Това, което ти трябва е чип в ключа (е, оригиналните разбира се имат ). Добре е да ти дадат и карта с кодовете, не съм сигурен, май би ти потрябвала ако вадиш ключ в последствие. Също така е добре да ти дадат червения ключ, имаше дискусии по тая тема. Спецовете ще кажат дали може да се извади ключ от син или задължително трябва и червения...
    Антверп, Аалст, Люцерн, Слован, Олимпия, Беверен, Публикум, Тампере, БАТЕ (Борисов), ЖИЛИНА и Дебрецен ... следва продължение...

    Коментар


      #3
      vesko Относно парите ако зависи от мен ще си зема нова , 5 и 500 на ръка и илядо лева ремонти прехвърляне музичка и прочие .За бордовит имаш прво
      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
      "What do you do to help save the world?"

      Коментар


        #4
        за 5500 според мен можеш да си намериш прекрасна брава, стига да не гониш 2000 год. а и това, че една кола е много по-скъпа от друга не е гаранция, че е читава. гаранция е само, че ще дадеш повече пари за климатроника, на който държиш, ако не можеш да намериш и прост климатик ще ти свърши работа, имал съм и кола с климатроник, сега с климатик, ами да ти кажа никога не съм успял да използвам тази екстра на автомобила, да ми потдържа точно 22 градуса примерно си. съвсем елементарно можеш и на климатик с врътката да си настроиш да ти поттържа приятна температура. за мен лично тази разлика климатик/троник не е особенно важна и оправдана да се откажеш от една кола
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          бих ти препоръчал тази колана колегатакато колегата не е споменал, че всички смененичасти са оригинални

          Коментар


            #6
            pakumba не гоня 2000 година със сигурност,искам просто читава колица на която да разчитам .Това ще ми е и първата кола за това искам да е стабилна и да върши работа Относно климатик/троник четох разни теми относно тях и въздействието им върху колите ,служебните ни коли са с климатик 1.6 16V astra 1999 и като цъкна климатика и забива нос :D Не е заради 22 градуса точно много са факторите за климатроника .. Ако ти попадне някакво предложение за колица сфирни ще се черпуваме ако станат нещата Мерси
            "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
            "What do you do to help save the world?"

            Коментар


              #7
              hf hpe Мерси , аз му писах чакам отговор да се разбереме нещо евентуално .. мерси
              "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
              "What do you do to help save the world?"

              Коментар


                #8
                според мен нещо бъркаш с действието на климатроника/климатика. всичко по системата е същото, с изключение на управлението му, което при климатроника спира и пуска въздуха отвън, намаля и увеличава, сменя мястото на духане, с цел да задържи зададените градуси. друга разлика НЯМА и това дали ти се спъва колата или не НЕ ЗАВИСИ дали имаш климатик или климатр., така или иначе и двете ситеми-както и всички системи в автомобила имат нужда от енергия за компресора, което спира колата. но това няма значение, просто дадох съвет
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  pakumba - Благодаря за съвета пообърка ме НО се пак мерси :D
                  "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                  "What do you do to help save the world?"

                  Коментар


                    #10
                    qvkata-dcs написа:
                    pakumba - Благодаря за съвета пообърка ме НО се пак мерси :D
                    Искаше да каже, че спъването на колата е еднакво при климатик и климатроник.
                    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                    Коментар


                      #11
                      noriaga според теб така ли е ? Според моите краткотрайни надблюдения не е
                      "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                      "What do you do to help save the world?"

                      Коментар


                        #12
                        qvkata-dcs написа:
                        noriaga според теб така ли е ? Според моите краткотрайни надблюдения не е
                        щом така мислиш-добре. последно да те посъветвам- ВЗЕМИ СИ НЯКОЙ РАЗБИРАЩ ПРИЯТЕЛ С ТЕБ/ако ме разбираш/ :D
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар


                          #13
                          10x
                          "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                          "What do you do to help save the world?"

                          Коментар


                            #14
                            Мерси на всички за вниманието ,което оказахте .. Може да заключите темата
                            "ШОФИРАЙ РАЗУМНО - СПАСИ ЖИВОТ !!!"
                            "What do you do to help save the world?"

                            Коментар


                              #15
                              pakumba написа:
                              qvkata-dcs написа:
                              noriaga според теб така ли е ? Според моите краткотрайни надблюдения не е
                              щом така мислиш-добре. последно да те посъветвам- ВЗЕМИ СИ НЯКОЙ РАЗБИРАЩ ПРИЯТЕЛ С ТЕБ/ако ме разбираш/ :D
                              С разбиращ приятел много трудно ще си купи кола.3 дни обикалях с един приятел да му избираме кола заедно с още един разбиращ е такова търсене падна и в крайна сметка няма никой.Само един автомобил достигна до теста за достигане на температура за включване на вентилаторите.
                              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                              Коментар

                              Working...
                              X