Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купувам летни гуми 14"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купувам летни гуми 14"

    Търся модели като: 185/50, 185/55, 195/50 .Поне 2 по 2 да са еднакви гумите и да са много запазени !!! Цени тук или на ЛС

    #2
    Продавам две летни гуми на 3 месеца с джантите...трябва да видя каква марка са,купих ги нови за по 70 лева броя....продавам ги защото искам да си взема 15-ки джанти и гуми за лятото и тези са ми излишни.Цена на 2 гуми + 2 джанти = 120 лева
    НЕ на безразсъдното шофиране!

    Коментар


      #3
      Bella написа:
      Продавам две летни гуми на 3 месеца с джантите...трябва да видя каква марка са,купих ги нови за по 70 лева броя....продавам ги защото искам да си взема 15-ки джанти и гуми за лятото и тези са ми излишни.Цена на 2 гуми + 2 джанти = 120 лева
      търся само гуми

      Коментар


        #4
        Ами само гумите ако те интересуват цената им е 100 лева.Искам да си взема 4 еднакви понеже тези бях сложила инцидентно поради спукана гума за 3 месеца и после дойде зимата.Та така ако решиш нещо пиши ми!
        НЕ на безразсъдното шофиране!

        Коментар


          #5
          Bella написа:
          Ами само гумите ако те интересуват цената им е 100 лева.Искам да си взема 4 еднакви понеже тези бях сложила инцидентно поради спукана гума за 3 месеца и после дойде зимата.Та така ако решиш нещо пиши ми!
          A не каза колко са широки и високи гумите ? и с еднаква шарка ли са ? има ли начин да дадеш някоя снимка да ги видя в какво състояние са ? мерси

          Коментар


            #6
            Имам едни 185/65/14 Goodyear Eagle NCT5Трябва да погледна шарката как е! Интересуваш ли се ?
            ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
            // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

            Коментар


              #7
              stefcho_sm написа:
              Bella написа:
              Ами само гумите ако те интересуват цената им е 100 лева.Искам да си взема 4 еднакви понеже тези бях сложила инцидентно поради спукана гума за 3 месеца и после дойде зимата.Та така ако решиш нещо пиши ми!
              A не каза колко са широки и високи гумите ? и с еднаква шарка ли са ? има ли начин да дадеш някоя снимка да ги видя в какво състояние са ? мерси
              Утре ще ги снимам и ще изпратя снимки тук.
              НЕ на безразсъдното шофиране!

              Коментар


                #8
                Executer написа:
                Имам едни 185/65/14 Goodyear Eagle NCT5Трябва да погледна шарката как е! Интересуваш ли се ?
                На 65 са ми много високи... търся на не повече от 55

                Коментар


                  #9

                  Коментар


                    #10
                    Айде де

                    Коментар


                      #11
                      stefcho_sm написа:
                      Айде де

                      Коментар

                      Working...
                      X